Nie żyje Jacek Zarychta wiadomości
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 11 Czerwca 2020

Niestety, potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Nie żyje Jerzy Zarychta, przez lata był idolem wielu Polaków

Nie żyje człowiek, który przez wiele lat pokazywał się przed tysiącami polskich widzów i dla wielu był uznawany za idola. Niestety, dotarły do nas najczarniejsze informacje dotyczące jego odejścia. Jerzy Zarychta zmarł w wieku 66 lat. Polacy piszą o gigantycznej stracie.

Nie żyje mężczyzna, który przez lata uchodził za prawdziwego idola tłumów. Wielu młodych Polaków oglądało jego występy w telewizji, a niektórzy mieli nadzieję, że uda im się powtórzyć jego osiągnięcia i również zrobić karierę w polskiej lidze, zwłaszcza w czasach, gdy uchodziła ona za piekielnie silną. Jerzy Zarychta był prawdziwym wzorem do naśladowania dla młodszych fanów futbolu.

Niestety, dziś z samego rana otrzymaliśmy smutne informacje na temat śmierci byłego piłkarza znanego z występów w polskiej lidze. Ci, którzy pamiętają jego występy przed laty, zaczęli wyrażać swój smutek z powodu zaistniałej sytuacji. Zarychta przez dłuższy czas występował w polskiej lidze, dzięki czemu dorobił się niemałej popularności.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Jazda rowerem po alkoholu może kosztować cię więcej niż myślisz. Grożą spore mandaty
  2. Miasto wolne od koronawirusa sprzedaje domy za 1 euro. Jest jeden haczyk
Kiedy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Nazwisko budzi wielkie emocjeKiedy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Nazwisko budzi wielkie emocjeCzytaj dalej

Nie żyje Jerzy Zarychta

Nie żyje Jerzy Zarychta. Mężczyzna dał się poznać polskim kibicom w roku 1977, gdy zadebiutował w polskiej lidze. Była wówczas uznawana za jedną z najlepszych w Europie, a występujący w niej zawodnicy z pewnością prezentowali wysoki poziom. Jerzego Zarychtę na pewno można uznać za jednego z takich zawodników, bowiem utrzymał się na tym poziomie przez kolejne siedem lat.

Uzbierał przez ten czas 145 meczów w polskiej lidze w barwach Zagłębia Sosnowiec, które w tamtych czasach było jedną z czołowych polskich drużyn i występowało z sukcesami w ówczesnej I lidze. Kibice zapamiętali go między innymi z bramki zdobytej w meczu z Wackerem Innsbruck w Pucharze Zdobywców Pucharów.

Zlatan Ibrahimović nie wytrzymał. Wtargnął do szatni AC Milanu i zaatakował pracodawcę na oczach innych graczyZlatan Ibrahimović nie wytrzymał. Wtargnął do szatni AC Milanu i zaatakował pracodawcę na oczach innych graczyCzytaj dalej

Nie żyje idol tysięcy Polaków

Jerzy Zarychta był częścią składu Zagłębia Sosnowiec, gdy klub ten cieszył się wielkimi sukcesami w całej Europie i z pewnością można było uznać go za idola wielu młodych fanów futbolu z Polski. W tamtych czasach często mieli oni okazję oglądać mecze Zagłębia w telewizji.

Niestety, dziś dotarły do nas fatalne wiadomości. Jacek Zarychta nie żyje. Miał 66 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najbardziej awaryjne czy najwięcej spalające. Lista samochodów z problematycznymi silnikami
  2. Naukowcy pokazali co widzi sztuczne oko. Efekty są zaskakujące
  3. Radosław Majdan wzruszył fanów do łez. Pokazał zdjęcie Małgorzaty Rozenek ze szpitala. Ich dziecko jest przesłodkie (FOTO)
  4. Kibic nie mógł obejrzeć meczu, więc wynajął dźwig i stanął nad trybunami. Niesamowite sceny w Ekstraklasie
  5. Mario Balotelli zakończy karierę piłkarską? Znany ekspert nie ma wątpliwości. Te słowa mogą oznaczać koniec
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News