Nie żyje
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 13 Lipca 2020

Światowe media podają tragiczne wiadomości. Zmarł wybitny człowiek, przez lata pomagał Polakom

Nie żyje niezwykle zasłużony dla polskiego sportu człowiek. Polski Komitet Olimpijski potwierdził smutne informacje o śmierci wieloletniego współpracownika naszych reprezentantów. Bez jego pracy i starań, nasi zawodnicy nie mogliby pozwolić sobie na treningi w najlepszych warunkach. PKOl pożegnał nagle zmarłego działacza w specjalnym oświadczeniu.

Nie żyje kolejny wybitny przedstawiciel świata sportu. Media podały informację o śmierci znanego działacza, który przez wiele lat pomagał między innymi polskim sportowcom. Smutną wiadomość potwierdziły władze Polskiego Komitetu Olimpijskiego, które wydały specjalny komunikat.

Piotr Żyła został zastąpiony przez nowego mężczyznę? Jego była żona pokazała zdjęcie, które sugeruje bardzo wiele (FOTO)Piotr Żyła został zastąpiony przez nowego mężczyznę? Jego była żona pokazała zdjęcie, które sugeruje bardzo wiele (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Wielka radość w domu Adama Małysza. Córka przekazała radosną informację, w końcu się doczekała
  2. Dramat w kościele, 5 osób nie żyje, są ranni. Tragiczne wiadomości ze świata


Nie żyje zasłużony dla polskich sportowców działacz

Smutne wiadomości pojawiły się przed weekendem w światowych mediach. Okazało się, że odszedł z tego świata kolejny człowiek, który uczynił niesamowicie wiele dla rozwoju sportu. Informację potwierdził również Polski Komitet Olimpijski, z którym zmarły pracował od dawna. Zmarł Japończyk Fumihiro Ebara, Dyrektor Fundacji Takasaki.

Ebara zmarł nagle w piątek w wyniku wypadku, którego szczegóły nie są na razie znane. Japoński działacz był Dyrektorem Fundacji Takasaki. To właśnie to japońskie miasto od trzech lat współpracowało z PKOl. Fumihiro Ebara pomagał polskim sportowcom w przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Ebara wiele razy odwiedzał Polskę, a także opiekował się naszymi przedstawicielami, którzy odwiedzali w ramach współpracy azjatycki kraj. Umowa podpisana w 2017 roku stanowiła o organizacji zgrupowań i treningów dla zawodników, a także wzajemnej promocji krajów i realizacji projektów kultury i edukacji.

Anna Lewandowska zostanie mamą po raz trzeci? Wypowiedź nie pozostawia wątpliwości, zaczęła mówić o nianiAnna Lewandowska zostanie mamą po raz trzeci? Wypowiedź nie pozostawia wątpliwości, zaczęła mówić o nianiCzytaj dalej


PKOl pożegnał wieloletniego współpracownika

- Jesteśmy wstrząśnięci tą tragiczną wiadomością, łączymy się z Państwem oraz Najbliższymi i Współpracownikami Zmarłego w żalu i smutku. Jesteśmy ogromnie wdzięczni Panu Fumihiro Ebara za bardzo dobrą współpracę i życzliwość. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako doskonały organizator, pasjonat sportu, uśmiechnięty i wspaniały Człowiek - czytamy w specjalnym komunikacie opublikowanym przez Polski Komitet Olimpijski.

Źródło: sport.interia.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mamy konkretne wyniki wyborów w Wielkiej Brytanii. Miażdżąca przewaga jednego kandydata
  2. Fascynujące nagranie. Kruk, który mógłby uczyć w szkole fizyki
  3. Justyna Żyła oburzona wynikiem wyborów. Skierowała pod adresem Andrzeja Dudy kilka ostrych słów (FOTO)
  4. Adam Małysz ujawnił całą prawdę na temat swojej choroby. Wyznał wszystkie szczegóły
  5. Bardzo złe wieści dla Roberta Lewandowskiego. Może stracić prestiżową nagrodę, ma coraz mniejsze szanse
  6. Zdjęcia - Zwolennik Andrzeja Dudy postanowił w nietypowy sposób wyrazić poparcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News