nie żyje
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 14 Lutego 2020

Żałoba w rodzinie Kamila Glika. Niesamowicie przykre doniesienia od rodziny reprezentanta Polski

Nie żyje jeden z członków rodziny Kamila Glika. Mężczyzna, który przez całe życie wspierał Kamila - obrońcę AS Monaco i reprezentacji Polski zmarł w wieku 79 lat. Rodzina byłego piłkarza Palermo i Torino potwierdziła niezwykle smutne doniesienia. Obrońca kadry jest pogrążony w wielkiej żałobie.

Nie żyje jeden z największych fanów talentu Kamila Glika. Walter Glik, który był dziadkiem reprezentanta Polski, zmarł niespodziewanie w wieku 79 lat. Rodzina reprezentanta Polski podała wyjątkowo smutne informacje na temat śmierci byłego gracza LZS Siedlec. Dziadek piłkarza AS Monaco był osobą, która rozkochała kadrowicza Jerzego Brzęczka w piłce nożnej i przyczyniła się do tego, że piłkarz osiągnął aż tak wiele w swojej sportowej karierze.

Polscy skoczkowie przejdą specjalne testy. Badanie sprawdzi ich mocPolscy skoczkowie przejdą specjalne testy. Badanie sprawdzi ich mocCzytaj dalej

Nie żyje Walter Glik. Smutne doniesinia z rodziny reprezentanta Polski

Dziadek Kamila Glika był osobą, która rozkochała piłkarza w popularnej dyscyplinie sportu. 79-letni członek rodziny kadrowicza reprezentacji Polski był piłkarzem LZS Siedlec, małego klubu położonego na Opolszczyźnie. Niestety, Glik senior nie zrobił dużej kariery w piłce nożnej, co zmusiło go do wyprowadzki do Jastrzębia-Zdroju. Piłkarz przekwalifikował się na zawód ślusarza, jednak kiedy urodził się mu wnuk, ten zaczął zarażać go pasją do gry.

Postać Waltera Glika odgrywała bardzo ważną rolę w życiu reprezentanta Polski. Zawodnik AS Monaco mógł zawsze liczyć na wsparcie swojego dziadka, kiedy to reprezentacja Polski grała w Polsce. Walter Glik widział mecze swojego wnuka przeciwko Korei Południowej, reprezentacji Włoch i Portugalii.

Organizatorzy podjęli decyzję ws. skoków w Tauplitz. Tego obawiali się kibiceOrganizatorzy podjęli decyzję ws. skoków w Tauplitz. Tego obawiali się kibiceCzytaj dalejPogrzeb dziadka Glika już się odbył

Informacja o śmierci dziadka Kamila Glika była ukrywana przez samą rodzinę, która obawiała się o swoją prywatność. Według doniesień medialnych Walter Glik został pochowany 12 lutego w Jastrzębiu-Zdroju, lecz nie wiadomo, czy obrońca AS Monaco pojawił się na uroczystości.

Zobacz także:

  1. Nowe godziny skoków narciarskich w Bad Mitterndorf. Pogoda płata figle organizatorom
  2. Media zadrwiły z Krzysztofa Piątka. Nadały mu nowy pseudonim
  3. Pele ma problemy zdrowotne. Król futbolu ujawnia prawdę
  4. Znany dziennikarz sportowy odchodzi z Polsatu. Pracował w stacji prawie 20 lat
  5. Oficjalnie: Vital Heynen zawieszony przed władze. Drużyna będzie musiała poradzić sobie bez niego
  6. Dramatyczne doniesienia od rodziny Kamila Glika. Zmarł zbyt wcześnie, ogromna strata

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News