Nie żyje
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 14 Maja 2020

Tragiczne wieści obiegły polskie media. 42-letni gwiazdor zmarł na straszliwą chorobę

Nie żyje piłkarz, który jeszcze do niedawna cieszył się świetnym zdrowiem. Do Polski dotarły kolejne tragiczne wieści. W ostatnim czasie pożegnaliśmy wielu przedstawicieli świata futbolu. Tym razem okrutna choroba zabrała z tego świata bramkarza, który jeszcze niedawno biegał po boiskach. Znany zawodnik miał zaledwie 42 lata. 

Nie żyje kolejna już osoba związana z piłką nożną. Walkę z nieuleczalną chorobą przegrał tym razem piłkarz występujący na pozycji bramkarza. Zawodnik niedawno zakończył karierę. Kilka miesięcy wcześniej z podobnych przyczyn zmarła też jego matka.

Polskie media podały tragiczne wiadomości. Nie żyje kultowy gwiazdor, miał dopiero 28 lat, zatrważające informacjePolskie media podały tragiczne wiadomości. Nie żyje kultowy gwiazdor, miał dopiero 28 lat, zatrważające informacjeCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Myślałeś, że jak pijesz dużo wody, to będziesz zdrowy? Mylisz się, naukowcy mówią o wielkim niebezpieczeństwie
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać


Nie żyje kolejna postać ze świata piłki nożnej

W ostatnich tygodniach zmuszeni byliśmy pożegnać niestety wielu wybitnych przedstawicieli świata piłki nożnej. Odeszli między innymi Lorenzo Sanz, Radomir Antić i Peter Bonetti, którzy zapisali się w historii futbolu. Tragedia niestety wydarzyła się także znacznie bliżej naszego kraju, bo tuż za zachodnią granicą.

Jednym z głównych tematów przewijających się w czeskich mediach jest śmierć zaledwie 42-letniego byłego piłkarza Radima Novaka. W listopadzie ubiegłego roku zawodnik zdecydował się udać do lekarza po tym, gdy zaczął odczuwać bóle brzucha. Lekarze zdiagnozowali w jego organizmie raka trzustki. Historia jest tym bardziej tragiczna, że zaledwie kilka miesięcy wcześniej z powodu tej samej choroby zmarła matka Novaka.

Przerażający napad na gwiazdę futbolu. W ruch poszedł nóż, piłkarz nie miał najmniejszych szansPrzerażający napad na gwiazdę futbolu. W ruch poszedł nóż, piłkarz nie miał najmniejszych szansCzytaj dalej

42-letni bramkarz przegrał walkę z nowotworem

Lekarze ostrzegli piłkarza, że nowotwór w jego przypadku może być nieuleczalny, jednak 42-latek nie chciał poddać się chemioterapii. Tej metody leczenia próbowała jego mama, która ostatecznie przegrała walkę z chorobą. - Moja matka zmarła w ciągu pół roku. Widziałem ją po chemioterapii i to było okropne. Dlatego chcę spróbować innych metod - wyjawił w rozmowie z portalem idnes.cz. Niestety Radim Novak również nie zdołał pokonać raka. Niespełna pół roku od otrzymanej diagnozy, Czech zmarł.

Na początku kwietnia świętował urodziny. W trakcie kariery piłkarskiej występował głównie w ojczyźnie, w barwach drużyny Usti nad Labem, w której zadebiutował też w ekstraklasie. U schyłku kariery zagrał jeszcze dla pół amatorskiego niemieckiego zespołu Bayern Hof. Po odłożeniu rękawic pracował jako trener bramkarzy i asystent trenera w Usti. Później pracował również jako wychowawca młodzieży i nauczyciel w Teplicach.

Źródło: WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z samego rana Ministerstwo Zdrowia zaapelowało do Polaków. Bardzo ważne słowa
  2. Złodzieje ukradli samochód ratownikowi LPR. W środku był sprzęt, bez którego nie może latać
  3. Kamil Stoch nigdy nie zdradził jednego szczegółu. Znamy prawdę na temat tego, czy nasz skoczek ma dzieci
  4. Robert Kubica może wrócić do Formuły 1. Polak stanął przed wielką szansą
  5. Oficjalnie. Karuzela transferowa ruszyła. Matysik w Bayerze, pilna informacja obiegła kibiców
  6. Ile zarabia się w Rossmannie? Najpopularniejsza w Polsce drogeria wręcza nie tylko gotówkę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News