Nie żyje mistrz świata
Pixabay
Autor Piotr Bernaciak - 17 Kwietnia 2020

Kibice na całym świecie w żałobie. Mistrz świata zginął, osierocił czwórkę dzieci

Nie żyje mistrz świata, który przed laty mógł chwalić się gigantycznymi sukcesami. Nie da się ukryć, że mógł on imponować fanom poprzez liczne triumfy. Dowiedzieliśmy się, że doszło dziś do strasznego wypadku, o którym informują media.

Nie żyje mistrz świata. Wiadomość o jego odejściu została potwierdzona przez media. Dowiedzieliśmy się o bardzo przykrym wypadku, który miał miejsce dzisiaj. Wielu fanów starszej daty nie może pogodzić się z wiadomością, która wywołuje olbrzymi żal. Nawet jeżeli ktoś nie interesował się jego dziedziną sportu, to zwyczajnie musiał szanować go za liczne sukcesy.

Nie da się ukryć, że świat sportu stracił dziś jednego ze swoich bohaterów. Informacja o smutnym wypadku wyjątkowo zmartwiła starszych fanów, bo to głównie oni mieli okazję obserwować mistrza świata. Doszło do bardzo przykrego zdarzenia, którego nikt nie mógł w żaden sposób przewidzieć.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zofia Klepacka znów szokuje. Podeptała symbol ważny dla milionów Polaków (FOTO)
  2. Szanowany epidemiolog uważa, że wirus zostanie z nami już na zawsze
Bieganie. Czy można już biegać? Mamy jasną odpowiedź dla wszystkich dbających o sylwetkęBieganie. Czy można już biegać? Mamy jasną odpowiedź dla wszystkich dbających o sylwetkęCzytaj dalej

Nie żyje mistrz świata, medalista olimpijski

Media poinformowały o nagłej śmierci Erica Mergenthalera, byłego mistrza świata w żeglarstwie, który miał dopiero 57 lat. Mężczyzna zmarł zupełnie niespodziewanie i nic nie wskazywało na jego gorszy stan zdrowia. Niestety, doszło do pozornie niegroźnego wypadku, który ostatecznie miał najstraszniejsze konsekwencje. Wszystko wydarzyło się podczas wycieczki o charakterze rekreacyjnym.

Eric Morgenthaler przewrócił się na rowerze podczas wycieczki. Niestety, pomimo długo trwającej akcji ratunkowej, nie udało się uratować jego życia. Rodzina potwierdziła wieści o jego odejściu.

Miał wziąć ślub, niestety nie żyje. Media potwierdziły śmierć młodego gwiazdora, odszedł za wcześnieMiał wziąć ślub, niestety nie żyje. Media potwierdziły śmierć młodego gwiazdora, odszedł za wcześnieCzytaj dalej

Nie żyje Eric Mergenthaler

Meksykanin brał udział w mistrzostwach świata w żeglarstwie, na których uzyskiwał znakomite rezultaty. W 1992 wywalczył złoty medal, choć ma na koncie także złoto i srebro MŚ. Na igrzyskach olimpijskich niestety nie udało mu się osiągnąć tak wybitnych rezultatów.

Nie żyje Eric Mergenthaler. Miał 57 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromne zmiany w Polsce. Premier zdradził cały plan, wiadomo co z hotelami i wakacjami
  2. Służby pilnie poszukują klientów Lidla. Robiłeś wtedy zakupy? Natychmiast zgłoś się do sanepidu
  3. Kiedy wrócą rozgrywki piłki nożnej i Ekstraklasy? Ogłoszono oficjalny komunikat, wszystko jasne
  4. Tomasz Hajto wyzwany na pojedynek w MMA. "Ma większe doświadczenie w bójkach pod dyskoteką"
  5. Kibice i piłkarze błagali. Mimo to, władze rozebrały budynek klubowy. Drużyna może przestać istnieć
  6. Aż 7 banków ostrzega swoich klientów przed kłopotami. Przygotuj się na problemy z dostępem do pieniędzy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News