Nie żyje
unsplash.com/Anjo Antony
Autor Mateusz Dziubiński - 18 Lipca 2020

Tragiczne doniesienia złamały nam serce. J. Aleksandrowska popełniła samobójstwo. 20-latka pozostawiła straszną wiadomość

Nie żyje była mistrzyni świata, zaledwie 20-letnia Jekaterina Aleksandrowska. Media podały informację o śmierci zawodniczki, która mimo pochodzenia rosyjskiego, startowała na międzynarodowej arenie w barwach Australii. Młoda zawodniczka najprawdopodobniej popełniła samobójstwo. Przy jej ciele znaleziono pozostawioną przez nią wiadomość. Krótka notatka napisana przez sportsmenkę jest szokująca.

Nie żyje słynna łyżwiarka figurowa i była mistrzyni świata, Jekaterina Aleksandrowska. Młoda zawodniczka, która miała przed sobą całe życie, [postanowiła popełnić samobójstwo. Zdaniem mediów, zostawiła ostatnią wiadomość, którą znaleziono przy niej tuż po tym, jak odebrała sobie życie.

Żałoba w Hiszpanii. Media potwierdziły najgorszą wiadomość, nie żyje legenda Sevilli, był jednym z najlepszych w historiiŻałoba w Hiszpanii. Media potwierdziły najgorszą wiadomość, nie żyje legenda Sevilli, był jednym z najlepszych w historiiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzuty
  2. Dramat na polskim "Darze Młodzieży". Doszło do najgorszego, byli bezradni


Nie żyje zaledwie 20-letnia mistrzyni świata

Niesamowicie smutne i szokujące informacje obiegły w sobotę światowe media. Potwierdziły się straszne informacje o śmierci znanej łyżwiarki figurowej, która ma na swoim koncie tytuł mistrzyni świata juniorek. W Moskwie znaleziono ciało Jekateriny Aleksandrowskiej. Zaledwie 20-letnia zawodniczka najprawdopodobniej popełniła samobójstwo.

Informacje o śmierci Aleksandrowskiej przekazała rosyjska agencja informacyjna TASS. Kobieta wyskoczyła podobno z szóstego piętra wieżowca w Moskwie. Zawodniczka podobno od jakiegoś czasu zmagała się z poważną depresją i musiała przebywać pod opieką psychiatrów i psychologów. Policja poinformowała, że przy ciele zmarłej, znaleziono wiadomość zapisaną przez nią. Jekaterina Aleksandrowska w dłoni trzymała kartkę z napisem “Miłość”.

Włoskie media nie mają wątpliwości. Arkadiusz Milik podjął decyzję w sprawie transferu, wiemy gdzie ma trafićWłoskie media nie mają wątpliwości. Arkadiusz Milik podjął decyzję w sprawie transferu, wiemy gdzie ma trafićCzytaj dalej


Sportsmenka popełniła samobójstwo

Spekuluje się, że do popełnienia samobójstwa, pchnęła 20-latkę konieczność zakończenia kariery sportowej. W lutym tego roku Aleksandrowska musiała zdecydować się na taki krok z uwagi na problemy zdrowotne. Rosjanka, która posiadała również obywatelstwo Australijskie i właśnie ten kraj reprezentowała na międzynarodowych zawodach, zdążyła w młodym wieku osiągnąć wielkie sukcesy.

Największym było mistrzostwo świata juniorów wywalczone w 2017 roku w rywalizacji par sportowych. Jej partnerem był wówczas Australijczyk Harley Windsor. Jekaterina Aleksandrowska wystartowała także na igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu.

Źródło: sport.tvp.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wygrali batalię o abonament RTV, nie będą płacić. Wyrok daje nadzieję dla Polaków
  2. Pole magnetyczne Ziemi może niedługo się odwrócić. Nastąpi to o wiele wcześniej, niż zakładano
  3. Wielkie zmiany w Polonii Warszawa. Właściciel klubu chce zmiany herbu, odebrało nam mowę (FOTO)
  4. Jerzy Brzęczek zaskoczy kibiców. Media: Selekcjoner powoła znanego gracza, to będzie jego debiut
  5. Włoskie media nie mają wątpliwości. Arkadiusz Milik podjął decyzję w sprawie transferu, wiemy gdzie ma trafić
  6. Idealna okazja, aby zostać Batmanem. Niecodzienna aukcja samochodów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News