Nie żyje
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 19 Marca 2020

Koszmarna śmierć byłego mistrza kraju. Zmarł w bardzo młodym wieku, osierocił malutką córeczkę

Nie żyje człowiek, który jeszcze kilka miesięcy temu został obwołany ogromnym talentem i wiele wskazywało na to, że czeka go świetlana przyszłość. Odszedł w bardzo młodym wieku na skutek tragicznego zajścia.

Nie żyje bardzo młody zawodnik, o którym mówiło się, że jest wyjątkowo utalentowany. Niestety, media przekazują informacje na temat jego tragicznej śmierci, do której doszło wczoraj. Wiadomości na ten temat dopiero teraz ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że doszło do prawdziwego dramatu, w sprawie którego pojawia się coraz więcej informacji. Sytuacja brzmi naprawdę przerażająco.

25-letni Glyan Alves w swoim kraju uchodził za olbrzymi talent. Zawodnik nie tak dawno wywalczył tytuł mistrza kraju, który zdążył już stracić, mimo wszystko był uznawany za jednego z najbardziej obiecujących sportowców świata i nic nie wskazywało na to, by jego kariera miała zostać przerwana w tak koszmarny sposób. Niestety, dotarły do nas okropne wieści.

Nie żyje piłkarz Premier League. Miał zaledwie 35 latNie żyje piłkarz Premier League. Miał zaledwie 35 latCzytaj dalej

Nie żyje były mistrz w Shooto

Glyan Alves od dłuższego czasu występował w Brazylii w rozgrywkach Shooto, czyli odmianie wrestlingu, która zawiera także elementy mieszanych sztuk walki. Młody mężczyzna odnosił spore sukcesy i wywalczył tytuł mistrza kraju, lecz ubiegły rok nie był dla niego udany. 25-latek przegrał dwie walki, jednak przygotowywał się już do kolejnych pojedynków w tej formule.

Wczoraj doszło do okropnego zdarzenia. Glyan Alves został postrzelony we własnym garażu. Nie wiadomo, kto dopuścił się tej zbrodni, policja wciąż prowadzi swoje śledztwo, jednak można przypuszczać, że póki co nie poznamy wyjaśnienia tego przestępstwa. Tego samego dnia Alves zmarł w szpitalu. Informacje o jego odejściu potwierdzili lekarze.

Były król strzelców polskiej ligi nagrał hit disco polo. Piosenka byłego piłkarza podbija internet (WIDEO)Były król strzelców polskiej ligi nagrał hit disco polo. Piosenka byłego piłkarza podbija internet (WIDEO)Czytaj dalej

Nie żyje 25-letni zawodnik

Glyan Alves nie zdążył przywitać na świecie swojej malutkiej córeczki. Dziewczynka przyszła na świat dzisiaj, dzień po śmierci mężczyzny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Umierał i nawet nie wiedział, że przed nim odszedł jego brat, siostra i mama. Wszystko przez jeden obiad, tragedia w USA
  2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu
  3. Gorzkie słowa Simona Ammanna. Myśli o skończeniu kariery. "To wszystko było jak uderzenie w twarz"
  4. Andrzej Gmoch nie żyje. Potwierdzono smutne informacje, tysiące kibiców w żałobie
  5. Reprezentant Polski oskarżany o prowadzenie plantacji marihuany odpiera zarzuty. "To kłamstwa"
  6. Gessler pojęła co Polacy robią podczas kwarantanny i nie wytrzymała. Ma upokarzające plany

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News