Nie żyje piłkarz reprezentacja
Pixabay
Autor Piotr Bernaciak - 19 Września 2020

Świat obiegła tragiczna informacja. Nie żyje znany piłkarz postrzelony w trakcie uroczystości pogrzebowej

Nie żyje piłkarz, który jeszcze w 2014 roku reprezentował swój kraj na arenie międzynarodowej. Dotarły do nas tragiczne informacje dotyczące skutków dramatycznego wydarzenia na pogrzebie. Niestety, zawodnika nie udało się uratować.

Nie żyje zawodnik znany swego czasu z gry w drużynie narodowej. Jeszcze kilka lat temu zaliczał on występy w koszulce reprezentacji swojego kraju, a niedawno został ofiarą tragicznego wypadku, który miał miejsce podczas uroczystości pogrzebowej. Doszło do koszmarnego wypadku, którego okoliczności aż trudno sobie wyobrazić. Niestety, wiadomości potwierdziły się.

Już jakiś czas temu piłkarz trafił pilnie do szpitala w celu udzielenia jak najszybszej pomocy, jednak dowiedzieliśmy się, że pomoc lekarska trwała bardzo długo. Dopiero dziś dziennikarze podali najgorszą informację prosto ze szpitala.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  2. Tajemnicza planeta pojawiła się znikąd. Naukowcy aż osłupieli, gdy poznali prawdę
  3. Marcin Najman znowu zaskakuje. Wystąpi w znanym show, wszystko by uczcić legendę
Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Anny Lewandowskiej, złapaliśmy się za głowę. Chodzi o prawdziwą legendęGdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Anny Lewandowskiej, złapaliśmy się za głowę. Chodzi o prawdziwą legendęCzytaj dalej

Nie żyje były reprezentant kraju

Nie żyje Mohamed Atwi. 32-letni piłkarz w latach 2011-2014 z sukcesami występował w reprezentacji Libanu, ciesząc się zaufaniem sztabu szkoleniowego. Niecały miesiąc temu piłkarz udał się na pogrzeb w rodzinnym Bejrucie, gdzie doszło do tragedii. Pocisk z salwy honorowej wystrzelonej przez żołnierzy trafił prosto w głowę Atwiego, który znajdował się na uroczystości.

Piłkarza natychmiastowo przetransportowano do szpitala, gdzie przez miesiąc trwała walka o jego życie. Dowiedzieliśmy się, że nabawił się on bardzo poważnych obrażeń głowy, bowiem pocisk spadał z dużą prędkością. Niestety, lekarze poinformowali dziś, że nie udało się uratować jego życia. Mohamed Atwi zmarł w wieku 32 lat.

Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakachPolskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakachCzytaj dalej

Nie żyje były reprezentant kraju

Mohamed Atwi od 2018 roku występował w drużynie Akhaa Ahli Aley FC. Cieszył się on dużą sympatią wśród kibiców, którzy opłakują jego odejście. Rodzina zmarłego domaga się wszczęcia śledztwa w sprawie tragicznej śmierci piłkarza.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?
  2. Tajemnicza planeta pojawiła się znikąd. Naukowcy aż osłupieli, gdy poznali prawdę
  3. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  4. Wielkie wzmocnienie Tottenhamu. Do Kogutów dołączy największa gwiazda na świecie, ma na koncie dwa mistrzostwa globu
  5. Hitowy transfer reprezentanta Polski na ostatniej prostej. Kluby osiągnęły porozumienie
  6. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News