Nie żyje
Zestadionu.pl
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 20 Maja 2020

Tragiczna śmierć popularnego gwiazdora. Zginął na oczach swojego małego synka

Nie żyje legendarny sportowiec, którego poszukiwania rozpoczęły się kilka dni temu. Niestety ich finał okazał się tragiczny, a zawodnika znaleziono martwego. Dramaturgii sprawie dodaje fakt, że śmierci ojca z bliska przyglądał się jego 10-letni syn, który cudem uszedł z życiem.

W poniedziałek brytyjskie media poinformowały o zaginięciu byłego zapaśnika najważniejszych federacji wrestlingu na świecie i aktora, Shada Gasparda. Gwiazdor został porwany przez fale oceanu i utonął. Jego ciało odnaleziono dopiero po kilku dniach.

Były prezes PZPN był molestowany przez księdza. Wstrząsające szczegóły, miał tylko 6 latByły prezes PZPN był molestowany przez księdza. Wstrząsające szczegóły, miał tylko 6 latCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposób
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać

Nie żyje Shad Gaspard

Niestety błyskawiczna reakcja przyjaciół Gasparda nie uratowała mu życia. Na pomoc gwiazdorowi oraz jego synowi ruszyli przebywający w pobliżu znajomi wrestlera oraz ratownicy morscy. Dzięki ich akcji udało się ocalić 10-latka, jednak jego ojciec przegrał nierówną walkę z żywiołem.

Los Angeles County Fire Department potwierdził informację o odnalezieniu ciała Shada Gasparda. Ciało 39-latka zostało zidentyfikowane we wtorek po południu. - Chciałabym wyrazić wdzięczność dla ratowników, którzy uratowali Aryeha - napisała żona Gasparda, Siliana.

PZPN rozwiązał palący problem polskiej piłki. Kibice gratulują decyzjiPZPN rozwiązał palący problem polskiej piłki. Kibice gratulują decyzjiCzytaj dalej

Tragiczna śmierć gwiazdy wrestlingu i Hollywood

39-letni Shad Gaspard przez lata występował dla największej federacji wrestlingu WWE. Karierę zapaśnika łączył z aktorską. W Hollywood pełnił zarówno funkcję pełnoprawnego aktora, jak i kaskadera. Mogliśmy go oglądać m.in. w takich produkcjach jak The Last Sharknado: It's About Time czy Officer Downe.

W 2018 roku Gaspard wystąpił w hitowym filmie Czarna Pantera. Opowieść o fikcyjnym Wakanda skradła serca widzów oraz krytyków filmowych. Film został nagrodzony trzema nagrodami Oscara i 38 innymi laurami kinematograficznymi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uderzyła plaga, wszystko nagrali. Porażający film trafił do sieci, straty są gigantyczne
  2. Handel w niedzielę wróci? Podjęto pierwsze kroki, jest oświadczenie związków
  3. Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha
  4. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu
  5. Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. "Doprowadził do kompromitacji Polski"
  6. Ministerstwo zajęło nowe stanowisko w sprawie zakazu handlu w niedzielę. Spore zaskoczenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News