Nie żyje wicemistrzyni
Pixabay - CC0
Autor Piotr Bernaciak - 21 Kwietnia 2020

Nie żyje uwielbiana wicemistrzyni olimpijska. Zabrała ją nagła choroba, lekarze podali przyczyny

Nie żyje kobieta, która cieszyła się ogromnym szacunkiem wśród fanów sportu. Nie da się ukryć, że wiele osób doceniało jej wybitne osiągnięcia na przestrzeni lat. Niestety, lekarze potwierdzili najsmutniejsze informacje.

Nie żyje wicemistrzyni olimpijska, która cieszyła się ogromnym szacunkiem wśród kibiców. Nie da się ukryć, że kobieta była inspiracją dla tysięcy młodych osób, które zamierzały powtórzyć jej sukces. Mało komu udała się taka sztuka, a olimpijka przez lata była nie tylko ekspertem, ale również osobą, której zdanie znaczyło bardzo dużo. Niestety, dowiedzieliśmy się o śmierci kobiety.

Kobieta nie była młoda, jednak mimo wszystko nikt nie spodziewał się jej nagłej śmierci wobec braku informacji o pogorszeniu się jej stanu zdrowia. Dopiero po poinformowaniu o odejściu Niemki lekarze przekazali, że stan zdrowia pogorszył się nagle, a śmierć nastąpiła w ciągu zaledwie kilku dni.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poznaliśmy termin powrotu futbolu w Polsce. W końcu są daty, najpierw mecze Pucharu Polski
  2. Polska firma produkuje materiał nieprzepuszczający wirusów. Stał się prawdziwym hitem
Piłkarz Legii Warszawa może przejść do Realu. Jest zainteresowanie, Hiszpanie nie mają wątpliwościPiłkarz Legii Warszawa może przejść do Realu. Jest zainteresowanie, Hiszpanie nie mają wątpliwościCzytaj dalej

Nie żyje wicemistrzyni olimpijska. Lekarze byli bezradni

Dotarły do nas wyjątkowo przykre informacje. Nie żyje Margit Otto-Crepin, wicemistrzyni olimpijska w jeździectwie, która uchodziła za legendę tej dyscypliny olimpijskiej. Co ciekawe, urodziła się w niemieckim Saarbrucken, jednak na igrzyskach reprezentowała Francję. Wszystko przez ślub i przyjęcie obywatelstwa kraju męża, do czego doszło przed 1988 rokiem.

To właśnie wtedy kobieta wystartowała w zawodach na igrzyskach olimpijskich w Seulu, gdzie wywalczyła srebro. We Francji przez lata uchodziła za ekspertkę do spraw jeździectwa, podobnie było zresztą w Niemczech. Zmiana obywatelstwa zazwyczaj wyzwala negatywne emocje, lecz tym razem było zupełnie inaczej.

Poznaliśmy termin powrotu futbolu w Polsce. W końcu są daty, najpierw mecze Pucharu PolskiPoznaliśmy termin powrotu futbolu w Polsce. W końcu są daty, najpierw mecze Pucharu PolskiCzytaj dalej

Nie żyje legenda igrzysk olimpijskich

Margit Otto-Crepin zmarła w związku z nagłym pogorszeniem stanu zdrowia w wieku 75 lat, choć nikt nie spodziewał się takiego przykrego obrotu spraw. Kobieta nagle zachorowała i nie udało się jej uratować. Lekarze poinformowali, że w jej przypadku nie ma mowy o COVID-19.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trzy miesiące byli na morzu. W końcu dotarli do portu, nikt nie mógł uwierzyć w wyniki badań
  2. ZUS opublikował komunikat w sprawie "trzynastek". Bardzo ważna informacja
  3. Nagły zwrot ws. transferu Arkadiusza Milika. Przyszłość Polaka stała się bardzo niepewna
  4. Piękna lekkoatletka wpadła w kłopoty finansowe. Zatrudniła się przy robotach drogowych (FOTO)
  5. Nie żyje medalistka olimpijska. Śmierć przyszła nagle, świat sportu pogrążył się w żałobie
  6. Rząd wydał nowe rozporządzenie. Jedna grupa Polaków natychmiast wróci do pracy, nie zasłonią się koronawirusem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News