Nie żyje
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 21 Maja 2020

Tragiczne informacje zostały potwierdzone przez media. Były sportowiec zginął na oczach swojego 10-letniego syna

Nie żyje zawodnik, który kilka dni temu zaginął w tragicznych okolicznościach. Sportowiec został porwany przez silny morski nurt, gdy wraz ze swoim 10-letnim synem spędzał wolny czas na plaży w Kalifornii. Mężczyzna był znany nie tylko z występów na sportowych arenach, ale także swej gry aktorskiej.

Nie żyje były wrestler Shad Gaspard. Mężczyzna kilka dni temu został uznany za zaginionego, gdy podczas zabawy z synem u wybrzeży Kalifornii porwał go silny nurt wody. Ratownicy byli w stanie uratować chłopca, niestety jego ojciec nie miał tyle szczęścia.

Polskie media potwierdzają wspaniałe informacje. Rodzina Lewandowskiego powiększy się lada dzień, gratulujemyPolskie media potwierdzają wspaniałe informacje. Rodzina Lewandowskiego powiększy się lada dzień, gratulujemyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposób
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać


Nie żyje sportowiec, który zaginął przed kilkoma dniami


Kilka dni temu świat obiegła straszna informacja o tragicznych scenach, jakie rozegrały się u wybrzeży słynnej Venice Beach w Kalifornii. Słynny zawodnik WWE Shad Gaspard, który z powodzeniem spełniał się też w roli aktora, postanowił spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi na plaży. Wypoczynek zakończył się jednak tragedią.

Gaspard wraz ze swoim 10-letnim synem postanowili popływać i w tym celu weszli do oceanu. Około 50 metrów od brzegu rozegrał się dramat. Silny nurt wody porwał 39-letniego sportowca i jego syna. Na pomoc od razu ruszyli najbliżsi oraz ratownicy, którzy zjawili się niemal natychmiast. Byli oni w stanie wyciągnąć z wody chłopca, natomiast Gaspard niestety zniknął z ich oczu. Wrestler został uznany za zaginionego, a teraz potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Odnaleziono ciało mężczyzny.

Jarosław Bieniuk zdecydowanie reaguje na dokument TVP. Reżyser oskarżył go o ukrywanie pedofiliJarosław Bieniuk zdecydowanie reaguje na dokument TVP. Reżyser oskarżył go o ukrywanie pedofiliCzytaj dalej


Ciało mężczyzny znaleziono w środę rano

W środę rano, po kilku dniach poszukiwań z udziałem płetwonurków, miejscowa policja otrzymała zgłoszenie o ciele wyrzuconym na brzeg oceanu. Okazało się, że był to Shad Gaspard. Odejście doskonale znanego w środowisku sporu mężczyzny poruszyło wielu zawodników, którzy mieli okazję go poznać, między innymi słynnego Dwayne’a “The Rock” Johnsona, który również zaczynał swą karierę od WWE, a następnie przerzucił się na aktorstwo.

- Wyrazy głębokiego wsparcia dla żony, syna i rodziny Shada Gasparda w tych trudnych chwilach. To naprawdę ciężkie. Był świetnym facetem - napisał na swoim koncie na Twitterze gwiazdor filmów akcji.

Źródło: theguardian.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ratunek dla wielu Polaków. Specjalna akcja, dzięki której spotkają swoich bliskich
  2. Policja wydała stanowcze oświadczenie. Posypią się mandaty, nie będzie taryfy ulgowej
  3. Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha
  4. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu
  5. Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. "Doprowadził do kompromitacji Polski"
  6. Ile zarabia Magdalena Ogórek? Kwoty robią naprawdę olbrzymie wrażenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News