Nie żyje
Zestadionu.pl
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 22 Listopada 2020

Nie żyje znany kulturysta. Miał tylko 37 lat, przegrał z koronawirusem

Nie żyje popularny kulturysta Victor Luna. Brazylijski zawodnik sportów sylwetkowych zmarł w wieku 37 lat. Przyczyną jego śmierci były powikłania po przebytym koronawirusie.

Jak informuje branżowy portal Fitness Volt, Luna zmarł nagle z powodu komplikacji po zakażeniu się COVID-19. Brazylijczyk dostał ataku serca i nie udało się go uratować.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony
  2. Nagranie z windy mrozi krew w żyłach. Szpital nie chciał przyjąć kobiety, jak tylko weszła do środka, zaczęło się najgorsze
  3. Media podają dalej druzgocącą wiadomość. Zmarł legendarny mistrz olimpijski, był wielką gwiazdą
Gwiazda TVP Sport zaskoczyła całą Polskę. Pokazała się bez zupełnie bez bielizny, odważna sesja w ciąży (FOTO)Gwiazda TVP Sport zaskoczyła całą Polskę. Pokazała się bez zupełnie bez bielizny, odważna sesja w ciąży (FOTO)Czytaj dalej

Nie żyje Victor Luna. Świat kulturystyki w żałobie

Brazylijczyk był bardzo popularny w swoim kraju. Pracował jako kulturysta i trener personalny. Był mistrzem Rio de Janeiro w kulturystyce.

Poza mistrzostwem Rio de Janeiro, w swoim okazałym dorobku trofeów, Luna miał m.in. dwa drugie miejsca w mistrzostwach kraju IFBB. Srebro zdobył także w zawodach Arnold Classic Brasil.

Po jego śmierci świat kulturystyki pogrążył się w żałobie. "Jestem zasmucony tą informacją. Niech Bóg chroni i prowadzi Twoją rodzinę w tych trudnych czasach. Spoczywaj w pokoju bracie" - napisał Roelly Winklaar, piąty zawodnik ostatniego cyklu Mr. Olympia.

Marta Linkiewicz pokazuje wdzięki w prześwitującej bluzce. Ponętne zdjęcie gwiazdy Fame MMA (FOTO)Marta Linkiewicz pokazuje wdzięki w prześwitującej bluzce. Ponętne zdjęcie gwiazdy Fame MMA (FOTO)Czytaj dalej

Sławy żegnają Lunę

- Dziś mam smutną wiadomość. Odszedł przyjaciel, zawsze uśmiechnięty i motywujący mnie. Będę za tobą tęsknił. Mój pierwszy przyjaciel z Brazylii - napisał inny znany kulturysta, Brandon Curry.

Luna do ostatnich dni zajmował się swoją największą pasją i był aktywnym zawodnikiem. Jeszcze niedawno chwalił się zdjęciami, przedstawiającymi jego aktualną formę i osiągi. - Waga 141,5 kg, wzrost 1,81 m. Kilka zdjęć, dla tych, którzy lubią moją pracę - pisał na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Na jego dom spadł meteoryt. Dziś jest milionerem, niezwykła historia
  2. Grażyna Szapołowska pokazała swoją wnuczkę. Niezwykłe zdjęcie kobiet na okładce magazynu
  3. Media podają dalej druzgocącą wiadomość. Zmarł legendarny mistrz olimpijski, był wielką gwiazdą
  4. Robert Lewandowski może zostać wybrany piłkarzem roku. FIFA ogłosiła plebiscyt, Polak ma duże szanse
  5. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony
  6. Nagranie ze śmiertelnego wypadku w Łodzi. Tragiczne zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamerka.
  7. Bogdan nie wytrzymał, padły ostre słowa. W "Rolnicy. Podlasie" zrobiło się naprawdę gorąco

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News