nie żyje
pixabay.com
Autor Mateusz Wysokiński - 23 Kwietnia 2020

Był wielką nadzieją sportu, niestety nie żyje. Wielki talent zginął przed własnym domem, żałoba kibiców

Nie żyje jeden z największych talentów sportu. 16-letni, dobrze zapowiadający się hokeista spędzał radosne popołudnie z rodziną w okolicach swojego domu. Nikt nie mógł się spodziewać, że jazda na rowerze nastolatka skończy się wielką tragedią. Kibice i koledzy nie mogą uwierzyć. Chłopak miał przed sobą całe życia i marzenia o grze w najlepszej lidze świata.

Nie żyje jeden z wielkich talentów światowego sportu. Amerykańskie media doniosły o nieszczęśliwym wypadku, w którym zmarł 16-letni, dobrze zapowiadający się hokeista. Śmierć, którą chłopak poniósł w okolicach swojego domu spotkała się z niedowierzaniem i płaczem. Internauci wyruszyli na pomoc rodzinie zmarłego i zebrali wielką kwotę pieniędzy.

DZISIAJ GRZEJE

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa
Krychowiak ot tak wyciągnął 5 milionów i zrobił zakupy. Dowiedzieliśmy się, co kupił i nas zatkałoKrychowiak ot tak wyciągnął 5 milionów i zrobił zakupy. Dowiedzieliśmy się, co kupił i nas zatkałoCzytaj dalej

Nie żyje wielki talent światowego sportu. Dramatyczne sceny rozegrały się w okolicach jego domu

Nastolatkiem, który poniósł śmierć jest 16-letni Andrew Morton. Młody hokeista, który występował w barwach Palatine High School spędzał czas z rodziną w swoim rodzinnym mieście. Chłopak udał się na wycieczkę rowerową, która okazała się być tragiczna w skutkach. Nastolatek przemieszczał się po jezdni, kiedy w pewnym momencie stracił równowagę nad pojazdem. Aby ją odzyskać, skręcił na podwórko i uderzył w drzewo.

Mimo że chłopak był w kasku, a jego resuscytację przeprowadzał ojciec - Adam, który był w okolicy zdarzenia, mózg chłopaka przestał działać. Ratownicy medyczni, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia stwierdzili zgon.

Porażający gwałt na niepełnoletniej. Gwiazdor piłki nożnej na ławie oskarżonych, straszne szczegółyPorażający gwałt na niepełnoletniej. Gwiazdor piłki nożnej na ławie oskarżonych, straszne szczegółyCzytaj dalej

Kibice i koledzy szkolni opłakują hokeistę

Śmierć tak młodego sportowca zawsze jest wielką stratą dla całego świata. Chłopak wyrastał na prawdziwą gwiazdę swojego zespołu i snuł marzenia o grze w NHL, a więc najlepszej, hokejowej lidze świata. Niestety, nie uda się ich zrealizować. Internauci wspomogli zmagającą się ze śmiercią nastolatka rodzinę kwotą 35 tysięcy dolarów.

- Był niesamowity, pełen życia. Miał wielkie marzenia. Był osobą o tak wielkim sercu i dojrzałą, jak na 16 lat - powiedziała amerykańskim mediom ciotka zmarłego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zakaz podróżowania zniesiony. Sąsiad Polski podjął zaskakującą decyzję
  2. Od jutra zmiany w robieniu zakupów. Co musisz o nich wiedzieć?
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Nasz sąsiedzki kraj pozwolił już na zagraniczne podróże. Otwiera również siłownie i szkoły jazdy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News