Nie żyje piłkarz Atletico Madryt
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 28 Marca 2020

Piłkarz Atletico Madryt nie żyje. Był jeszcze dzieckiem, niezwykle smutne informacje

Nie żyje młody zawodnik Atletico Madryt, który miał przed sobą całą karierę. Klub potwierdził przykre wiadomości o jego zdecydowanie zbyt wczesnym odejściu. Piłkarz był przecież jeszcze dzieckiem.

Nie żyje młody zawodnik Atletico Madryt, który miał szansę na zrobienie wielkiej kariery. O odejściu swojego piłkarza poinformował sam klub, który wydał oficjalne oświadczenie na swojej stronie internetowej. W słowach wystosowanych przez przedstawicieli klubu łatwo wyczuć ogromny żal po odejściu bardzo utalentowanego zawodnika i przede wszystkim człowieka, który miał przed sobą całe życie.

Nie da się ukryć, że śmierć człowieka w tak młodym wieku jest ogromną tragedią. W sprawie wypowiedział się nawet prezydent klubu, który również stwierdził, że odejście piłkarza w tym wieku jest powodem do żałoby i do ogromnego żalu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"
  2. Skarbówka będzie mogła zablokować twoje konto. Wystarczy jedna rzecz, aby stracić dostęp do pieniędzy
Wojciech Szczęsny w końcu zdradził prawdę o relacjach z ojcem. Nie jest taka, jak wszyscy myśląWojciech Szczęsny w końcu zdradził prawdę o relacjach z ojcem. Nie jest taka, jak wszyscy myśląCzytaj dalej

Nie żyje młody piłkarz

W ekipie Atletico Madryt występował czternastoletni Christian Minchola Sanchez, który był wychowankiem Los Colchoneros. Dziś oficjalna strona internetowa klubu wydała oświadczenie informujące o śmierci piłkarza trenującego w akademii klubowej. Nie zabrakło również wypowiedzi Jesusa Gila, słynnego prezydenta klubu, który poinformował, że klub jest w wielkiej żałobie po śmierci młodego piłkarza.

- Christian miał dopiero 14 lat. Wysyłam moje najszczersze kondolencje jego rodzinie, ale także tym, którzy tracą swoich bliskich w tych bardzo trudnych czasach. Flaga w siedzibie klubu zostanie opuszczona do połowy masztu ku pamięci Christiana i innych poległych - dodaje prezydent klubu.

Real Madryt podjął decyzję ws. transferu Lewandowskiego. Teraz nie ma już odwrotuReal Madryt podjął decyzję ws. transferu Lewandowskiego. Teraz nie ma już odwrotuCzytaj dalej

Nie żyje wielki piłkarski talent

Christian Minchola Sanchez był uznawany za wielki talent. Przyczyny jego śmierci nie zostały podane do wiadomości publicznej, choć prawdopodobnie nie chodzi tu o przegraną walkę z koronawirusem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica
  2. Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy
  3. Artur Szpilka wywołał burzę w sieci. Bokser rozwścieczył internautów wrzuconym zdjęciem (FOTO)
  4. Gdzie oglądać Fame MMA 6? Transmisja na żywo online, relacja w internecie
  5. Robert Lewandowski zwrócił się do polskiego personelu medycznego. Pilny apel kapitana reprezentacji
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News