Nie żyje
Pixabay
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 29 Marca 2020

Siostra znanego trenera zamordowana przez swojego partnera. Podejrzewał, że jest nosicielką wirusa

Nie żyje siostra argentyńskiego szkoleniowca Fernando Iglesiasa. Kobieta zginęła z rąk swojego partnera Abela Romero. Motyw bestialskiej zbrodni jest zaiste nieprawdopodobny.

Policjanci z argentyńskiego Monte Chingolo w prowincji Buenos Aires odnaleźli zwłoki siostry trenera Cristiny Iglesias oraz jej córki. Według funkcjonariuszy makabrycznego mordu miał dokonać jej partner Abel Romero, który obawiał się, że ofiary są zakażone koronawirusem.

Fala zwolnień w skokach narciarskich. Na bruk trafiło prawie 100 osóbFala zwolnień w skokach narciarskich. Na bruk trafiło prawie 100 osóbCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Legenda światowej piłki walczy o życie. Jest zakażony koronawirusem, jego stan jest bardzo ciężki
  2. Google wytoczyło ciężkie działa. Firma przekaże ogromną sumę na walkę z koronawirusem

Nie żyje siostra trenera, trwa śledztwo

Według doniesień lokalnych mediów Cristina Iglesias wraz z 7-letnią córką Adą i jej partnerem Abelem Romero odbywali kwarantannę w Monte Chingolo w Argentynie. Siostra byłego reprezentanta Argentyny w piłce ręcznej od kilku dni nie odzywała się do rodziny, co bardzo zaniepokoiło jej najbliższych. Starsza córka Cristiny Dolo Iglesias umieściła na Twitterze dramatyczny apel o pomoc w odnalezieniu jej matki i młodszej siostry.

"Proszę, pomóżcie mi rozpowszechnić tę informację. To moja mama i siostra, nie sądzę, żeby gdzieś poszli. Nigdzie nie ma też chłopaka mojej mamy, szuka go policja. Nazywa się Abel Romero, jeśli ktoś go zna, proszę się z nim skontaktować" - czytamy.

Nie żyje legendarny działacz. Padł ofiarą epidemii, wielka strata dla futboluNie żyje legendarny działacz. Padł ofiarą epidemii, wielka strata dla futboluCzytaj dalej

Tragiczny finał poszukiwań

Sprawą zajęła się policja. Policjanci, którzy przeszukali dom ofiar, natrafili na ślady krwi. Do akcji wkroczyły psy tropiące, które przeszukały teren posesji. Okazało się, że ciała siostry trenera oraz jej córki zostały zakopane w przydomowym ogrodzie. Na ciele Christiny znaleziono siedem ran kłutych, zaś u jej córki - dwie.

Policja podejrzewa, że zbrodni dopuścił się Abel Romero, który obawiał się zarażenia koronawirusem. Jeśli podejrzenia się potwierdzą, mężczyznę czeka wieloletnia odsiadka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Genialna zabawa Martyny Wojciechowskiej. Internauci wygrali, szczęka opada do samej ziemi
  2. Pożar domu letniskowego, strażacy znaleźli zwłoki mężczyzny. Sprawą zajmie się prokuratura
  3. Wielkie zamieszanie w Jagiellonii. Piłkarze sprzeciwiają się decyzji klubu, chodzi o pieniądze
  4. Piękny gest Wojciecha Szczęsnego. Zrezygnował z fortuny, żeby pomóc. Wielkie brawa
  5. PZPN odtajnił nieznane szczegóły na temat pracy Jerzego Brzęczka. Kibice nie mogą uwierzyć (WIDEO)
  6. Jeden z kluczowych produktów znika ze sklepowych półek. Wiele par w kłopotach

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News