nie żyje
Pixabay
Autor Mateusz Wysokiński - 29 Sierpnia 2020

Smutna wiadomość złamała nam serca. Nie żyje słynny dziennikarz, zostawił żonę i trójkę dzieci, wielka tragedia

Nie żyje kolejna, wielka postać sportu. Słynny dziennikarz i pisarz, który przez lata był jednym z największych ulubieńców fanów hokeja na całym świecie, odszedł w wieku 48 lat. Jego ciało zostało znalezione w domu, a policja doszła do przerażających faktów na temat odejścia wielkiej postaci mediów. Mężczyzna zostawił pogrążonych w żałobie fanów, ale także żonę i trójkę dzieci.

Nie żyje wielka postać hokeja. Nieszczęsny los dotknął jednego z ulubieńców fanów, który od lat związany był ze sceną hokeja i dziennikarstwa sportowego. Mężczyzna został znaleziony martwy przez policję w swoim domu, a jego śmierć poprzedzona była wielką tragedią. Żona i trójka dzieci słynnego pracownika mediów pogrążyli się w żałobie wraz z tysiącami kibiców.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. WHO wydało specjalne wytyczne. Dotyczą testów na koronawirusa
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Gwiazda TVN wróciła z wakacji. Od razu pokazała, co zastała na lotnisku, fani przecierają oczy
Fanka obroniła Justynę Żyłę. Zaczęła wyzywać Piotra pod zdjęciem celebrytki, Fanka obroniła Justynę Żyłę. Zaczęła wyzywać Piotra pod zdjęciem celebrytki, "masakra, wstyd" (FOTO)Czytaj dalej

Nie żyje wielka postać hokeja. Dziennikarz miał zaledwie 48 lat

Wiadomość o śmierci słynnego dziennikarza Jasona Botchforda dotknęła głęboko serca wszystkich Kanadyjczyków w 2019 roku. Mężczyzna przez lata pracował w telewizjach, jak też pracował w gazetach, poświęcając swoją pracę zawodową zagadnieniom związanym z najważniejszymi rozgrywkami hokejowymi na świecie - NHL. Słynny Kanadyjczyk został znaleziony w swoim domu, a jego odejście było owiane tajemnicą. Do teraz. Kanadyjska policja z Vancouver ustaliła, że Botchford zmarł w wyniku przypadkowego przedawkowania kokainy i fentanylu.

- Byliśmy całkowicie zszokowani i z niedowierzaniem, kiedy odkryliśmy przyczynę nagłej śmierci Jasona. Przyczyna nie zmienia tego, kim był Jason dla nas wszystkich, ale tylko sprawia, że ​​jego śmierć jest o wiele trudniejsza do zrozumienia. - napisał ojciec dziennikarza sportowego po odkryciu przyczyn śmierci swojego syna.

Jakub Błaszczykowski przeszedł test na obecność koronawirusa. Wiemy, czy jest chory, pilne doniesienia w sprawie piłkarzaJakub Błaszczykowski przeszedł test na obecność koronawirusa. Wiemy, czy jest chory, pilne doniesienia w sprawie piłkarzaCzytaj dalej

Żona dziennikarza dziękuje za wsparcie. Martwi się o swoje dzieci

Mimo że początkowo podejrzewało się, że dziennikarz zmarł na nagłą niewydolność serca, to rzeczywistą przyczyną okazał się nałóg narkotykowy, z którym zmagał się w tajemnicy przed swoimi bliskimi. Żona dziennikarza za pośrednictwem mediów społecznościowych podziękowała za wsparcie i uszanowanie prywatności pogrążonej w żałobie rodzinie.

- Jesteśmy wdzięczni za przypływ wsparcia, który nastąpił po śmierci Jasona. Dziś prywatność naszej rodziny, przede wszystkim dzieci, pozostaje naszą główną troską. - napisała w piątek Kathryn Botchford za pośrednictwem Twittera.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. NBP wprowadza do obiegu nową monetę. Nominał zaskakuje
  2. Ogromna trąba wodna nad Bałtykiem. Przerażające nagranie
  3. Mateusz Borek oficjalnie w TVP. Wiemy już, który mecz skomentuje słynny dziennikarz, chodzi o starcie reprezentacji
  4. Robert Lewandowski ujawnił, komu dałby Złotą Piłkę. Był szczery do bólu, nie ugryzł się w język
  5. LeBron James w żałobie. Gwiazdor przekazał informacje o śmierci kultowego aktora, jego filmy oglądali wszyscy
  6. Straszna śmierć Daniela i jego braciszka. Rodzice myśleli, że bawią się w pokoju

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News