Nie żyje legenda
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 30 Czerwca 2020

Media podały tragiczne wiadomości. Nie żyje prawdziwa legenda, był idolem dla pokoleń, zatrważające informacje

Nie żyje jedna z prawdziwych legend sportu, człowiek, który próbował szczęścia w kilku dyscyplinach, jednak w jednej z nich ostatecznie został mistrzem świata. Niestety, media potwierdziły informacje o śmierci znanego zawodnika WBA, który dorobił się milionów fanów.

Nie żyje człowiek, który w swojej ojczyźnie uchodził za prawdziwą legendę i cieszył się gigantycznym szacunkiem. Doceniali go jednak fani na całym świecie, co działo się głównie poprzez jego międzynarodowe sukcesy. Tylko nieliczni zawodnicy dochodzą do poziomu mistrza świata, a zmarły dziś zawodnik mógł pochwalić się takim tytułem.

Niestety, media potwierdziły tragiczne infomacje o odejściu Ernesto Marcela, człowieka, który bezsprzecznie był jednym z najważniejszych i najlepszych sportowców w historii swojego kraju. Przez lata kibice nie mogli się doczekać jego następcy, który będzie odnosił równie duże sukcesy. Dziś dowiedzieliśmy się, że były legendarny zawodnik przegrał walkę z chorobą.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Niewyobrażalna tragedia w Koszalinie. Dwoje dzieci nie żyje
Są nowe wieści ws. chorego Adama Małysza. Kibice czekali na wiadomości, w końcu je mamySą nowe wieści ws. chorego Adama Małysza. Kibice czekali na wiadomości, w końcu je mamyCzytaj dalej

Nie żyje Ernesto Marcel

Ernesto Marcel w Panamie miał status prawdziwej legendy sportów walki. Od najmłodszych lat zainteresowany był grą w koszykówkę, jednak po czasie dostrzeżono jego talent w zupełnie innej dziedzinie sportu. Okazało się, że młody mężczyzna może mieć gigantyczne zdolności bokserskie, co ostatecznie okazało się prawdą. Szlifował swoje umiejętności latami treningów.

Po dłuższym czasie udało mu się nawet sięgnąć po tytuł mistrza świata WBA wagi piórkowej, dzięki czemu zyskał dożywotni szacunek i cieszył się mianem prawdziwej legendy sportu. Jego doskonałe występy wspominano nie tylko w ojczyźnie. To w 1972 roku został mistrzem świata, a tytułu skutecznie bronił trzykrotnie. Po ostatniej z walk o obronę tytułu zdecydował się zakończyć karierę.

Ile zarabia Robert Lewandowski? Chodzi o niewyobrażalnie duże pieniądze, Polak dostaje prawdziwe kokosyIle zarabia Robert Lewandowski? Chodzi o niewyobrażalnie duże pieniądze, Polak dostaje prawdziwe kokosyCzytaj dalej

Nie żyje Ernesto Marcel

Fani z Panamy oraz z innych części świata zaczęli głośno wyrażać swój żal po odejściu legendy. 72-latek zmarł po walce z różnymi chorobami, z którymi zmagał się już od bardzo wielu lat. Mężczyzna był idolem dla pokoleń młodych zawodników, które marzyły o tym, by powtórzyć jego wyczyny.

Ernesto Marcel nie żyje. Miał 72 lata.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 5 tys. zł do wzięcia. Dziś rusza nabór wniosków, ale lepiej nie zwlekać
  2. Podatek od smartfonów czyli opłata reprograficzna. Andrzej Duda zabrał głos w tej sprawie
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. WP: Szykuje się segregacja klientów? Prawdopodobnie jeden typ osób będzie mógł wchodzić bez kolejki i ponad limit

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News