Nowotwór romoeren
Instagram - romoeren
Autor Piotr Bernaciak - 8 Stycznia 2020

Legendarny skoczek ujawnił, że cierpi na straszną chorobę. Jeszcze pięć lat temu rywalizował z Polakami

Nowotwór w przypadku jednego z legendarnych sportowców okazał się być prawdziwym dramatem nie tylko dla niego, ale również dla wielu fanów. Mało kto wiedział, że skoczek cierpi na straszną chorobę.

Nowotwór w przypadku każdego sportowca oznacza niemalże zawsze przynajmniej czasowe zawieszenie kariery. Zdarzają się oczywiście przypadki, kiedy znani zawodowcy wygrywają z najgorszą chorobą i wracają na boisko, parkiet lub skocznię, jednak zawsze wiąże się to z bardzo trudną rehabilitacją, która jest jednym z najgorszych momentów w życiu każdego człowieka.

Trudno jest wyobrazić sobie, co musi czuć sportowiec, który ogłasza swoim fanom, że przez dłuższy czas nie będą mogli oni go oglądać w akcji. Co prawda Bjorn Einar Romoeren nie jest już aktywnym zawodowcem, ale mimo wszystko wciąż może cieszyć się wsparcie ze strony kibiców pamiętających go z niesamowitych czasów aktywnego udziału w zawodach.

Gigant ligi hiszpańskiej chce Arkadiusza Milika. Pojawiło się pierwsze zapytanie, transfer możliwy już zimąGigant ligi hiszpańskiej chce Arkadiusza Milika. Pojawiło się pierwsze zapytanie, transfer możliwy już zimąCzytaj dalej

Nowotwór sportowca zasmucił tysiące fanów

Bjorn Einar Romoeren pojawiał się na największych skoczniach świata, pojedynkując się między innymi z Polakami. Jeszcze pięć lat temu mieliśmy okazję oglądać go na prestiżowych konkursach Pucharu Swiata bądź Turnieju Czterech Skoczni. Niestety, jakiś czas temu wykrytko u niego straszną chorobę, przez którą musi on obecnie przechodzić żmudną rehabilitację.

Norweg choruje na złośliwy nowotwór kości, jedną z najstraszniejszych chorób, którą bardzo trudno jest wyleczyć. Sportowiec poinformował o wszystkim fanów już jakiś czas temu, dzięki czemu znów zrobiło się o nim głośno. Kibice zaczęli wysyłać wyrazy wsparcia i zapewniać go, że zawsze będą go wspierać, nawet w tych najtrudniejszych chwilach, które obecnie przeżywa.

Nowotwór znanego skoczka narciarskiego

Romoeren podzielił się również informacją, że nowotwór niestety wciąż się rozwija i potrzebna jest krew, by uratować jego życie. Zaapelował do fanów z prośbą o pomoc, która w tym smutnym czasie jest po prostu konieczna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pikantne nagranie pogrążyło trenera znanego klubu. Został zawieszony przez obrzydliwy filmik
  2. Piłkarze znanego polskiego klubu ustawiali własne mecze? PZPN rozpoczął dochodzenie, sprawa jest bardzo poważna
  3. Legendarny piłkarz zaatakowany pod własnym domem. Bandyci spalili mu samochód, został postrzelony
  4. Włosi podali informacje na temat przyszłości Krzysztofa Piątka. "To nieuniknione"
  5. Legendarny polski klub na skraju przepaści. Pojawiła się ostatnia nadzieja
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News