nowotwór
instagram.com/BjoernEinarRomoeren
Autor Mateusz Wysokiński - 15 Marca 2020

Legendarny skoczek pokonał mięsaka. Wspaniałe informacje dla kibiców

Nowotwór wyniszczał zdrowie wielkiej legendy skoków narciarskich. Bjoern Einar Romoeren od kilku miesięcy zmagał się z rakiem kości. Norweski rywal Adama Małysza sprzed lat przyznał na łamach norweskich mediów, że wygrał ciężką walkę z mięsakiem.

Nowotwór był prawdziwą zmorą Bjoerna Einara Romoerena. Norweski skoczek narciarski zmagał się z mięsakiem Ewinga. Choroba była bardzo poważna, a nad stanem zdrowia byłego reprezentanta Norwegii czuwali specjaliści. W końcu Norweg przyznał, że największa walka o jego życie za nim i już wraca do zdrowia.

Bohaterski czyn reprezentanta Polski. Udaremnił włamnie i złapał złodziei, brawoBohaterski czyn reprezentanta Polski. Udaremnił włamnie i złapał złodziei, brawoCzytaj dalej

Nowotwór był zagrożeniem dla legendy norweskich skoków. Sportowiec pozbył się choroby

O swoim ozdrowieniu Norweg powiedział w rodzimej telewizji. Jak sam przyznał, jego wyzdrowienie jest bardzo blisko, ale nadal musi pozostawać pod opieką lekarzy, którzy drżą o życie wielokrotnego reprezentanta Norwegii w skokach narciarskich.

- Wreszcie czuję się dobrze. Gdyby nie fakt, że lekarze zawsze muszą dmuchać na zimne, to usłyszałbym już od nich, że jestem zdrowy. (...) Moja żona nigdy wcześniej nie widziała, żebym się tyle śmiał. Śmieję się cały czas. Aż tyle, że nie mogę tego kontrolować - opowiada Romoeren.

Polscy himalaiści spadli z kilkuset metrów. Zostali przewiezieni do szpitala, dramatyczne doniesieniaPolscy himalaiści spadli z kilkuset metrów. Zostali przewiezieni do szpitala, dramatyczne doniesieniaCzytaj dalej

Najwięksi rywale trzymali kciuki za zdrowie

Reprezentant Norwegii przyznał, że w trakcie walki z chorobą otrzymał wiele bezcennego wsparcia. Jak sam mówi, mógł liczyć na ciepłe słowa ze strony wszystkich skoczków, z którymi dane mu było rywalizować w trakcie kariery.

- To było bardzo przyjemne, ale i dziwne uczucie, że tyle osób się mną przejmuje. Usłyszałem ciepłe słowa od takich sportowców jak: Małysz, Kasai czy Ahonen. Pamiętacie tę kamienną twarz Fina? A teraz, mój największy wróg i najgroźniejszy konkurent z kariery, trzyma za mnie kciuki - opowiada Romoeren.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kwarantanna w kraju graniczącym z Polską. Rząd podjął ostateczną decyzję
  2. Wzruszający apel o pomoc seniorom. Zaproponujmy im pomoc, zróbmy za nich zakupy
  3. Trener reprezentacji Polski przeszedł test na koronawirusa. Wiemy, czy jest chory (FOTO)
  4. Kuriozalna decyzja klubu piłkarskiego. Kraj pogrążony jest w epidemii, a oni zapraszają na mecz
  5. PILNE. Koronawirus wykryty w drużynie reprezentanta Polski. Oficjalny komunikat klubu
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News