obostrzenia
Facebook Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
Autor Piotr Mika - 16 Października 2020

Sportowcy zapowiadają szturm na sejm. Na Wiejskiej będzie bardzo gorąco

Obostrzenia mające na celu spowolnienie rozprzestrzeniania się COVID-19 wracają. Wiemy już, że na meczach znów nie będzie kibiców, jednak rząd planuje kolejne ograniczenia. Skala kolejnych zarażeń jest ogromna, więc trudno dziwić się działaniom rządu, jednak niektórzy zwracają uwagę na to, że część zakazów nie poprawi wcale sytuacji.

Obostrzenia w całym kraju są coraz bardziej zaostrzane, ponieważ zanotowano niewyobrażalny wręcz wzrost zakażeń koronawirusem w całej Polsce. Okazuje się, że od soboty mają zostać zamknięte siłownie, kluby fitness oraz baseny. Na to polska branża fitness nie ma zamiaru się godzić i planuje protest.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch zaliczył upadek na treningu. Kibice zamarli, upadł na brzuch tuż po oddaniu skoku
  2. Z jej konta zniknęło nagle 1430,17 zł. Masowo ściągają absurdalną opłatę, apel Sasina nic nie dał
  3. Polskie media przekazały dramatyczne informacje. Nie żyje uwielbiany polski dziennikarz, Polacy w żałobie
Iga Świątek idzie do sądu. Złożyła natychmiastowy pozew, straciła bardzo dużo pieniędzyIga Świątek idzie do sądu. Złożyła natychmiastowy pozew, straciła bardzo dużo pieniędzyCzytaj dalej

Obostrzenia znów uderzą w branżę fitness?

Lockdown, jaki polski rząd wprowadził na wiosnę tego roku, bardzo uderzył w wiele branż i gałęzi gospodarki. W kolejnych miesiącach wiele zakładów usługowych starało się dostosować do reżimu sanitarnego, aby móc funkcjonować, ale przy tym minimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem.

Jak mówią przedstawiciele branży fitness, na siłowniach czy basenach restrykcje były przestrzegane, a praktycznie żadna siłownia w kraju nie stała się ogniskiem koronawirusa. Polska Federacja Fitness zapowiada więc, że jeśli dojdzie do kolejnego zamknięcia siłowni, klubów fitness i basenów, będzie zmuszona przeprowadzić protest.

Kamil Stoch oszukany na wielkie pieniądze? Skoczek wydał oświadczenie, poznaliśmy całą prawdęKamil Stoch oszukany na wielkie pieniądze? Skoczek wydał oświadczenie, poznaliśmy całą prawdęCzytaj dalej

Emocjonalny wpis Polskiej Federacji Fitness

Branża fitness może ucierpieć na drugim lockdownie dużo bardziej niż za sprawą pierwszego. Dlatego ludzie z nią związani chcą wypracowania porozumienia z rządem, a jeśli to się nie uda, planują protest w Warszawie. - Jeszcze dziś wraz z największymi operatorami z naszej branży oraz operatorami lokalnymi będziemy odbywali tzw. "konferencję kryzysową" celem wypracowania rozwiązań, aby powstrzymać tą chorą i nieprzemyślaną decyzję - czytamy w oświadczeniu Polskiej Federacji Fitness.

- W przypadku braku wypracowania jakichkolwiek rozwiązań, musimy stanąć zjednoczeni w Warszawie oraz przedstawić wspólnie nasze postulaty dot. pozostawienia naszej branży otwartej. Zamknięcie oznacza dla większości z Nas definitywny koniec - podkreślają przedstawiciele PFF - Nie ma na to zgody. Szczegóły będziemy przedstawiać na bieżąco. Uruchomiliśmy wsparcie ze strony wszystkich organizacji oraz kontaktów bezpośrednie w Sejmie w celu powstrzymania tej chorej decyzji - czytamy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Rząd wprowadzi kolejne restrykcje? Dramatyczny apel ekspertów, chodzi o zdalne nauczanie
  3. Wiemy jak będzie wyglądał nowy ranking FIFA. Pewny awans reprezentacji Polski
  4. Pilna wiadomość z kultowego polskiego klubu piłkarskiego. 27 zakażeń w drużynie, podjęto natychmiastową decyzję
  5. Ile zarabia Zbigniew Boniek? Z pewnością nie może narzekać
  6. Z ostatniej chwili: rząd właśnie ogłosił decyzję ws. lockodownu Polski. Nie ma odwrotu

RACUCHY Z JABŁKAMI - BŁYSKAWICZNY PRZEPIS NA NIEBIAŃSKI SMAK DZIECIŃSTWA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News