Otylia Jędrzejczak
TOMASZ RADZIK/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 10 Listopada 2020

Tragedia Otylii Jędrzejczak wyszła na jaw po latach. Jej dziecko zmarło, partner zachował się wyjątkowo okrutnie

Otylia Jędrzejczak była jedną z największych gwiazd polskiego sportu na początku XXI wieku. Kibice emocjonowali się jej występami i świętowali wielki sukces, jakim było wywalczenie złotego medalu na igrzyskach olimpijskich w Atenach w 2004 roku. Nie każdy wie jednak, że dawna mistrzyni przeżyła prawdziwą tragedię w życiu prywatnym. Jędrzejczak straciła dziecko, a do tego w tak trudnym momencie skrzywdził ją jej ówczesny partner. 

Otylia Jędrzejczak zapisała się w historii polskiego sportu fantastycznymi występami na największych światowych imprezach i licznie zdobytymi medalami. Kibice pamiętają sukcesy pływaczki, jednak nie wiedzą, że w życiu prywatnym przeżywała ona dramat. Sportsmenka wyznała, że straciła dziecko.

Justyna Żyła zaskakuje. Pokazała się zupełnie bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Justyna Żyła zaskakuje. Pokazała się zupełnie bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  2. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 11 listopada. Zła wiadomość dla wielu Polaków
  3. Anna Lewandowska ma duże wymagania względem Roberta Lewandowskiego. "Musi to zrobić jeszcze raz"


Otylia Jędrzejczak opowiedziała tragiczną historię ze swojego życia

Na początku XXI wieku całą Polską zawładnęła “Małyszomania” związana z fantastycznymi występami Adama Małysza na skoczniach całego świata. Polski sport miał jednak także innych wielkich przedstawicieli, których sukcesy do dzisiaj kibice wspominają z rozrzewnieniem. Wielką ikoną stała się Otylia Jędrzejczak.

Jędrzejczak sięgnęła po złoto igrzysk olimpijskich w Atenach w 2004 roku. Z imprezy przywiozła także dwa srebrne medale. Poza tym, emerytowana już pływaczka, jest dwukrotną mistrzynią świata i pięciokrotną mistrzynią Europy. Jej dorobek medalowy jest znacznie większy i robi ogromne wrażenie.

Kibice doskonale pamiętają występy swojej ulubionej mistrzyni, jednak nie każdy wie, że w życiu prywatnym zmagała się ona z okropną tragedią. Polską wstrząsnęła informacja o wypadku, w którym na oczach Otylii Jędrzejczak zginął jej brat. To niestety nie jedyna trauma, z jaką musiała się uporać sportsmenka.

Dzięki wydanej niedawno biografii Otylii Jędrzejczak, poznaliśmy nieznane do tej pory fakty z jej życia. Okazało się, że mistrzyni olimpijska z Aten bardzo cierpiała w swoim życiu. W jednym z fragmentów książki dowiadujemy się, że Jędrzejczak straciła dziecko.

Zbigniew Boniek i Adam Małysz mają niespodziankę dla tysięcy Polaków. Już jutro wszystko stanie się jasne, na żywo w radiuZbigniew Boniek i Adam Małysz mają niespodziankę dla tysięcy Polaków. Już jutro wszystko stanie się jasne, na żywo w radiuCzytaj dalej

Jędrzejczak straciła dziecko, a jej partner się od niej odwrócił

Otylia Jędrzejczak opisała tragiczną sytuację ze swojego życia. Sportsmenka poroniła i straciła dziecko. Na domiar złego, nie mogła liczyć na wsparcie swojego partnera, który zwyczajnie odwrócił się od niej w najtrudniejszym momencie życia.

- Mój partner nie przyjechał do szpitala, gdy poroniłam. Tak, wprawdzie powiedziałam mu, że nie musi mnie odwiedzać, ale ja na jego miejscu i tak bez wahania spakowałabym się i przyjechała. Przeżycie poronienia ma ogromny wpływ na psychikę i może skończyć się depresją. Powrót do normalnego życia albo decyzja o kolejnej ciąży bywają naprawdę trudne. Boisz się i zastanawiasz, jak będzie tym razem - wyznała szczerze w książe Otylia Jędrzejczak.

Od utraty dziecka minęło już kilka lat, jednak Otylia Jędrzejczak nadal zastanawia się, jak wyglądałoby jej życie, gdyby udało jej się donosić ciążę. Złota medalistka olimpijska z Aten wyznała również, że miała przeczucie, iż może spotkać ją tragedia. Liczyła jednak na szczęśliwe zakończenie.

- Ja się z tym pogodziłam. Nie ukrywam, że miałam przeczucie, że tak miało być. Nosiłam martwy płód. Zdarza się raz na 10 tys. przypadków. Ale zastanawiam się czasem, kim by było i jaki miałoby charakter - wyznała.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Projektant PlayStation 5 zdradza zaskakujące szczegóły z produkcji. Urządzenie miało wyglądać jeszcze inaczej
  2. Biedronka i inne sklepy wprowadzają nowe udogodnienia dla klientów. Polacy mogą liczyć na większy komfort zakupów
  3. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  4. Krzysztof Piątek w końcu się przełamał. Magiczny gol, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Szef Canal + podjął decyzję w sprawie przyszłości Mateusza Borka. Te informacje mogą zmartwić kibiców
  6. 490 km w 2 godziny. Radiowóz wiózł nerkę do przeszczepu
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News