Real Madryt chce Pogbę
Flickr
Autor Piotr Bernaciak - 9 Sierpnia 2019

Paul Pogba coraż bliżej Realu Madryt. Zupełnie nowa, nietypowa oferta klubu

Real Madryt bardzo chciałby doprowadzić tego lata do jeszcze jednego wielkiego transferu. Coraz bardziej możliwe staje się sprowadzenie Paula Pogby. Królewscy złożyli zupełnie nową ofertę.

Real Madryt liczy na to, że uda mu się wzmocnić kadrę na ten sezon i do końca liczyć się w walce o mistrzostwo Hiszpanii. Póki co trudno oszacować, czy uda się wywalczyć ten cel w obecnym zestawieniu personalnym, choć wiele osób związanych z klubem przyznaje, że może to być bardzo trudne. W związku z tym już niebawem możemy spodziewać się kolejnych ruchów na rynku.

Okazuje się, że Real Madryt złożył kolejną ofertę za Paula Pogbę. Tak przynajmniej przekonują hiszpańskie media. Propozycja przedstawicieli Królewskich jest dość nietypowa, jednak jednocześnie może sprawić, że zarówno Los Blancos, jak i Manchester United będą zadowoleni z transakcji.

Wicemistrz świata nowym kolegą klubowym Lewandowskiego? Kluby nieoficjalnie doszły do porozumieniaWicemistrz świata nowym kolegą klubowym Lewandowskiego? Kluby nieoficjalnie doszły do porozumieniaCzytaj dalej

Jeżeli Paul Pogba miałby odchodzić z Manchesteru, to tylko do La Liga - tak twierdzą media angielskie. Co ciekawe, zupełnie odwrotny kierunek interesuje Garetha Bale'a. W związku z tym kluby mogłyby dojść do porozumienia, które z pewnością mogłoby zadowolić obie strony. Każda z drużyn zyskałaby wartościowego zawodnika. Pojawia się jednak pewien problem

Okienko transferowe w Anglii jest już zamknięte, co oznacza, że Gareth Bale na pewno nie trafi tego lata do Premier League. Niewykluczone, że dojdzie do tego zimą, więc warto śledzić najnowsze wiadomości na temat potencjalnych przenosin Francuza i Walijczyka.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News