Piłka nożna
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Maja 2020

Piłkarz podpisał kontrakt z klubem, a teraz chce uciekać. Kuriozalny powód

Piłka nożna to najpopularniejszy sport świata. Kibice uwielbiają dopingować swoje drużyny i chcą, by w ich szeregach grali najlepsi piłkarze. Transfery dla zawodników są szansą na rozwój kariery, ale niektórzy z nich wybierają nowego pracodawcę zbyt pochopnie. Kuriozalną sytuację obserwujemy w angielskim Watfordzie, gdzie nowy nabytek klubu, tuż po podpisaniu umowy, chce się z niej wycofać.

Piłka nożna widziała już wiele przypadków, gdy zawodnik nierozsądnie wybrał kierunek transferowy. Najnowszym przykładem takiego piłkarza jest Pape Gueye. Francuz uznawany za wielki talent porozumiał się z Watfordem, by już wkrótce później zdecydować, że nie chce grać dla Anglików.

Kibice skoków dostali dramatyczną wiadomość. Wielkie zmiany w polskich skokach, z kadrą żegna się trenerKibice skoków dostali dramatyczną wiadomość. Wielkie zmiany w polskich skokach, z kadrą żegna się trenerCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje młody, dopiero 27-letni sportowiec. Ogromna tragedia, rodzina podała przyczyny śmierci, kibice są zdruzgotani
  2. Nietrzeźwy mężczyzna wjechał w drzewo i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy synowi. Grozi mu wysoka kara


Piłka nożna. Nowy zawodnik Watfordu rozmyślił się i chce uciec z klubu

Angielska Premier League to popularny kierunek transferowy dla zawodników wyróżniających się w ligach francuskich. Jednym z takich zawodników jest Pape Gueye, 21-letni środkowy pomocnik, który reprezentował do tej pory barwy Le Havre, występującego w Ligue 2. Młody piłkarz od kilku miesięcy wzbudzał zainteresowanie angielskich drużyn w tym nawet Arsenalu Londyn.

W ostatnich dniach pojawiła się jednak informacja, że Gueye zdecydował się na transfer do Watfordu, gdyż uznał podobno, że drużyna “Kanonierów” to dla niego w tym momencie zbyt wielkie progi. Jak się okazuje, może jednak ostatecznie nie dołączyć i do “Szerszeni”. Zawodnik miał się rozmyślić z uwagi na kilka, dość kuriozalnych czynników.

Smutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje uczestnik dwóch olimpiad. Fani pożegnali prawdziwą legendęSmutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje uczestnik dwóch olimpiad. Fani pożegnali prawdziwą legendęCzytaj dalej


Utalentowany zawodnik obawia się... polityki klubu

O sytuację, dziennik “L’Equipe” postanowił wypytać nowego agenta piłkarza, Pierre’a Henri-Bovisa, który jako przyczyny decyzji swojego klienta wskazał nieprawidłowości przy podpisaniu kontraktu, jakich mógł się dopuścić były już przedstawiciel piłkarza.

- Kwestionujemy kilka rzeczy dotyczących istnienia możliwych nieprawidłowości dotyczących podpisanej umowy. Nie zaprzeczamy istnieniu porozumienia z Watfordem zawartego przez byłego agenta Pape'a Gueye'a, ale wskazujemy na potencjalne nieścisłości. - powiedział Bovis.

Inne przyczyny zmiany decyzji Gueye’a wskazuje natomiast “Radio France”. Jego dziennikarz Fabrice Hawkins twierdzi, że zawodnik nie chce przejść do Watfordu, gdyż obawia się, że zostanie wypożyczony do Udinese Calcio. Oba kluby bowiem znajdują się we władaniu rodziny Pozzo, a transakcję między nimi są częstą praktyką.

Niezależnie od pobudek piłkarza mamy do czynienia z dawno niewidzianą sytuacją na transferowym rynku. Jedno jest pewne, o Pape Gueye niedługo jeszcze usłyszymy.

Źródło: "L'Equipe", "Radio France"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spadł deszcz, a reakcja zwierząt była niewiarygodna. Leśnicy wszystko nagrali
  2. Ogromne kolejki na jednej ze stacji. Kierowcy dosłownie walczą o benzynę, dantejskie sceny
  3. Anna Lewandowska już urodziła? Fani wpadli na ciekawą wskazówkę w sprawie porodu
  4. Justyna Żyła się zakochała. Poznała prawdziwą piękność i pokazała zdjęcie, które mówi wszystko (FOTO)
  5. Wielka tragedia polskiego sportowca. Dramatyczny wypadek może się skończyć amputacją, lekarze załamują ręce
  6. Fenomenalna wiadomość dla tysięcy Polaków. Zacząć się ma 4 maja

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News