Piłka nożna piorun Rosja
biblioteka Canva
Autor Łukasz Kowalski - 6 Lipca 2020

Tragiczny incydent podczas treningu. 16-letni piłkarz został trafiony piorunem

Piłka nożna w Rosji zmaga się w ostatnich dniach z różnego rodzaju problemami. Niedawno wśród kilku piłkarzy z Priemjer-Ligi wykryto koronawirusa, przez co całe drużyny musiały iść na kwarantannę. Teraz Rosja może stracić jeden z największych bramkarskich talentów, a wszystko przez wypadek podczas treningu.

Piłka nożna w Rosji została "odmrożona" w ostatnich tygodniach czerwca po przerwie spowodowanej koronawirusem. Przed wznowieniem rozgrywek wśród zawodników i sztabów trenerskich przeprowadzono serie testów na obecność COVID-19, które wykazały, że wśród nich są osoby zakażone.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Dwa wypadki na lotnisku w Polsce, służby ruszyły do akcji. Wszystko działo się błyskawicznie
  2. Tragiczny skutek żywiołu, 18 osób nie żyje. Zdjęcia z Japonii wywołują łzy w oczach
Tragiczna informacja obiegła media. Młody gwiazdor utonął na oczach przyjaciół, miał zaledwie 24 lataTragiczna informacja obiegła media. Młody gwiazdor utonął na oczach przyjaciół, miał zaledwie 24 lataCzytaj dalej

Piłka nożna w Rosji może stracić jeden z największych talentów

Do absurdalnej sytuacji doszło w przypadku drużyny z Rostowa. W tamtejszym klubie wykryto sześć osób zakażonych koronawirusem. Cały pierwszy zespół musiał się udać na kwarantannę. Zespół chciał przełożyć swoje inaugurujące spotkanie, ale drużyna PFK Soczi się na to nie zgodziła.

W efekcie, zamiast pierwszego zespołu musieli wystąpić juniorzy FK Rostów. Młodzieżowcy rosyjskiego klubu dzielnie walczyli, ale przegrali 1:10. W zamian za ich postawę kibice postanowili przygotować im przywitanie w mieście godne mistrzów kraju. Fani drużyny Rostowa wyszli na ulice miasta z flagami i racami i tłumnie przywitali wracających z meczu juniorów.

Teraz Rosja przeżywa kolejną tragedię. 4 lipca w wyniku wypadku na treningu do szpitala trafił jeden z najbardziej utalentowanych rosyjskich bramkarzy. Podczas treningu trzecioligowego klubu Znamia Truda Oriechowo-Zujewo rozpętała się burza, która może być opłakana w skutkach.

Reprezentant Polski szczerze o problemach z alkoholem. Nikt go o to nie podejrzewałReprezentant Polski szczerze o problemach z alkoholem. Nikt go o to nie podejrzewałCzytaj dalej

Tragiczny wypadek podczas treningu rosyjskiego klubu

Podczas sobotniego treningu, podczas którego rozpętała się burza, jeden z piorunów trafił w trenującego 16-letniego Iwana Zaborowskiego. Według informacji przekazanych przez klub za pomocą mediów społecznościowych młodemu bramkarzowi została na miejscu udzielona pierwsza pomoc.

- Z naszych informacji wynika, że ​​podczas sesji treningowej zdarzył się wypadek. Piorun uderzył w młodego bramkarza Iwana Zaborowskiego, który obecnie przebywa na oddziale intensywnej opieki. Mamy nadzieję, że wszystko, co złe ominie go - napisał klub Zaborowskiego w komunikacie na swoim profilu na Facebooku.

Według relacji klubu młody zawodnik został uderzony piorunem, po czym upadł na ziemię i nie oddychał. Jeszcze na boisku Zaborowski był reanimowany. Po kilku minutach na miejsce przyjechała karetka pogotowia, która zabrała zawodnika do szpitala. Klub informuje, że zawodnik już odzyskał przytomność.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 3,4 tys. osób zyska dodatkowe pieniądze do wynagrodzenia. 1700 złotych ekstra
  2. Ufo nad Japonią? Rząd kraju nie ma pojęcia czym jest tajemniczy obiekt
  3. Internauci kpią z Mateusza Morawieckiego. Premier sugeruje, że lepiej grać w Białymstoku, niż w Madrycie
  4. Bardzo złe wieści dotyczące polskiego sportu. Czterej zawodnicy z podejrzeniem wirusa COVID-19, odwołano mecz
  5. Arkadiusz Milik może trafić do giganta. Pojawiła się nieoczekiwana szansa
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News