piłka nożna
instagram.com/wojciechszczesny
Autor Mateusz Wysokiński - 14 Marca 2020

PILNE. Koronawirus wykryty w drużynie reprezentanta Polski. Oficjalny komunikat klubu

Piłka nożna pogrążona jest obecnie przez chorobę powodowaną przez koronawirusa. Dzisiaj kolejny klub potwierdził, że ma w swoim składzie piłkarzy, którzy chorują. W klubie, w którym stwierdzono zachorowania występuje niestety jeden z reprezentantów Polski.

Piłka nożna we Włoszech jest obecnie na drugim planie. Z klubów występujących w Serie A przychodzi do nas coraz więcej, bardzo ponurych informacji o przypadkach zachorowań. Tylko w tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że Daniele Rugani z Juventusu Turyn, jak też pięciu piłkarzy Sampdorii Genua jest chorych. Do grona osób pochłoniętych chorobą dołączyło dwóch piłkarzy, którzy występują z reprezentantem Polski w jednym klubie. Drużyna Polaka wydała oficjalne oświadczenie w sprawie.

Piłkarz Bundesligi z potwierdzonym przypadkiem koronawirusa. W piątek miał zagrać przeciwko drużynie PolakaPiłkarz Bundesligi z potwierdzonym przypadkiem koronawirusa. W piątek miał zagrać przeciwko drużynie PolakaCzytaj dalej

Piłka nożna. Kolejny klub pochłonięty przez koronawirusa

Kolejną drużyną, która musi zmierzyć się z problemem powodowanym przez Covid-19 jest Fiorentina. Drużyna z Florencji potwierdziła dziś, że w trakcie badań lekarskich odkryto, że napastnik reprezentacji Włoch - Patrick Cutrone i kapitan drużyny - Germán Pezzella zmagają się z chorobą. Chory jest także Stefano DainellI fizjoterapeuta kultowego klubu Serie A. Przypomnijmy, że w drużynie z Florencji występuje były bramkarz reprezentacji młodzieżowej i kandydat do gry na Euro 2020 - Bartłomiej Drągowski.

- ACF Fiorentina informuje, że piłkarze Patrick Cutrone i German Pezzella oraz fizjoterapeuta Stefano Dainelli również przeszli testy, ponieważ wykazywali pewne objawy. Wszystkie 3 wynikły pozytywnie. Wszyscy czują się dobrze i przebywają w swoich domach we Florencji - czytamy w komunikacie włoskiej drużyny.

Pilny apel Cristiano Ronaldo do kibiców. Ważne słowa w sprawie epidemiiPilny apel Cristiano Ronaldo do kibiców. Ważne słowa w sprawie epidemiiCzytaj dalej

Coraz więcej przypadków zachorowań we Włoszech

Sytuacja na półwyspie apenińskim nie napawa optymizmem. Jak na razie w kraju stwierdzono 17660 przypadków zachorowań i 1266 zgonów. Przypomnijmy, że rozgrywki Serie A zostały zawieszone podobnie jak w przypadku wszystkich ważniejszych lig w Europie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje kobieta z koronawirusem. 2 tygodnie temu wróciła z Polski na Ukrainę
  2. Wzruszający apel o pomoc seniorom. Zaproponujmy im pomoc, zróbmy za nich zakupy
  3. Zaskakujące wyznanie Kamila Stocha. Zdradził, z czego był najbardziej zadowolony w tym sezonie
  4. Piłkarz Bundesligi z potwierdzonym przypadkiem koronawirusa. W piątek miał zagrać przeciwko drużynie Polaka
  5. Mimo epidemii koronawirusa polscy piłkarze nadal grają. Te ligi nie zawiesiły rozgrywek
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News