Piłka nożna rzecznik
instagram - Beba Kruzevic/@sanjabebaaa
Autor Łukasz Kowalski - 19 Maja 2020

Jedna z najpiękniejszych kobiet świata została rzecznikiem klubu. Jej uroda i figura oszałamiają (FOTO)

Piłka nożna coraz bardziej się feminizuje. Powstają nowe kluby piłkarskie kobiet, coraz więcej kobiety zarabiają w tym sporcie, a także coraz większą rolę odgrywają w klubach męskich. Jeden z serbskich klubów w przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa postanowił zmienić rzecznika prasowego. Nad urodą nowej rzecznik prasowej z Nowego Sadu rozpływa się jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy sportowych.

Piłka nożna powoli wraca do gry po zawieszeniu spowodowanym przez pandemię koronawirusa. Świadczy o tym powrót Bundesligi, pod koniec maja wróci także nasza rodzima PKO Ekstraklasa, a w połowie czerwca rozgrywki mają wznowić ligi w Hiszpanii, Włoszech czy Anglii.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposób
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Sezon Premier League pod wielkim znakiem zapytania. Wysyp zarażeń COVID-19 w angielskich klubachSezon Premier League pod wielkim znakiem zapytania. Wysyp zarażeń COVID-19 w angielskich klubachCzytaj dalej

Piłka nożna wzbogaciła się o nową piękność

Kluby wykorzystują przerwę spowodowaną epidemią na różne sposoby. Większość klubów z powodu braku wpływów musiała mocno ograniczyć wydatki i już np. wiadomo, że z Lokomotivu Moskwa, drużyny Grzegorza Krychowiaka i Macieja Rybusa odejdą wszyscy zawodnicy, którym wygasa w czerwcu kontrakt. Hiszpańskie media przewidują, że FC Barcelona, żeby załatać dziurę budżetową, będzie musiała sprzedać aż ośmiu zawodników.

Inne kluby z kolei postanowiły zmienić funkcjonowanie klubu oraz osoby na niektórych stanowiskach. Jednym z takich klubów jest serbski FK Vojvodina Nowy Sad, który postanowił zatrudnić nowego rzecznika prasowego swojego klubu. Klub poinformował, że nowym rzecznikiem prasowym zostanie piękna Beba Kruzevic.

Nie żyje legenda polskiego klubu. Był twórcą jego złotej eryNie żyje legenda polskiego klubu. Był twórcą jego złotej eryCzytaj dalej

Urodę serbki skomentowali internauci i dziennikarze w Polsce

Zdjęcia nowej rzecznik prasowej klubu z Nowego Sadu szybko obiegły internet. Nie ominęły także Polski, gdzie internauci rozpływają się nad urodą Beby Kruzević. Jej zdjęcie skomentował nawet współtwórca "Kanału Sportowego" i portalu Weszło Krzysztof Stanowski. - Akredytowałbym się - napisał,przesyłając jej zdjęcie.

FK Vojvodina Nowy Sad obecnie zajmuje trzecie miejsce w serbskiej Super Lidze. W przeszłości dwukrotnie zdobył Mistrzostwo Jugosławii. Po rozpadzie tego państwa największym osiągnięciem zespołu był triumf w Pucharze Serbii. Rozgrywki w Serbii zostały wstrzymane po 26. kolejkach. Media podają, że Super Liga wznowi rozgrywki w czerwcu.

Rzecznik Nowy Sad

Rzecznik Nowy Sad

Rzecznik Nowy Sad

Rzecznik Nowy Sad

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kiedy spotkamy się swobodnie w większej grupie znajomych? Padł jeden warunek
  2. Ciężarówka wpadła do rowu. 20 ton mięsa wyleciało na jezdnię
  3. Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha
  4. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu
  5. Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. "Doprowadził do kompromitacji Polski"
  6. Ponad 200 tys. Polaków otrzyma dodatkowe pieniądze do pensji. Pomocy ma być jednak znacznie więcej

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News