Piłka nożna
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 21 Kwietnia 2020

Z ostatniej chwili. Jedna z najlepszych lig w Europie odwołana. Data powrotu wzbudziła ogromne zdziwienie

Piłka nożna w Holandii prędko nie wróci do normalności. Jak się dowiadujemy, kluby muszą zastosować się do sztywnych zasad, które wprowadził rząd. Wzbudziły one zdziwienie, a u niektórych wręcz wściekłość. Wiele osób twierdzi, że powrót powinien nastąpić znacznie wcześniej.

Piłka nożna stanęła niemalże na całym świecie. Jedynie pojedyncze ligi zdecydowały się na to, by kontynuować rozgrywki, tymczasem większość europejskich drużyn musi liczyć się z przerwą, która najprawdopodobniej wywoła spory kryzys w wielu drużynach. Jak się dowiadujemy, jedna z lig najprawdopodobniej będzie musiała pauzować znacznie dłużej, niż ktokolwiek myślał.

Okazuje się, że władze rządowe postanowiły wprowadzić w życie kontrowersyjny przepis, który zdaniem wielu jest zupełnie oderwany od rzeczywistości. Na ten moment jest znacznie więcej krytyków, niż wspierających ten pomysł.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poznaliśmy termin powrotu futbolu w Polsce. W końcu są daty, najpierw mecze Pucharu Polski
  2. Polska firma produkuje materiał nieprzepuszczający wirusów. Stał się prawdziwym hitem
Nie żyje uwielbiana wicemistrzyni olimpijska. Zabrała ją nagła choroba, lekarze podali przyczynyNie żyje uwielbiana wicemistrzyni olimpijska. Zabrała ją nagła choroba, lekarze podali przyczynyCzytaj dalej

Piłka nożna. Liga holenderska prędko nie wróci

Władze w Holandii poinformowały, że sporty nie wrócą zbyt prędko. Piłka nożna również będzie musiała liczyć się z konsekwencjami tej decyzji, która głosi, że zawodowy sport oficjalnie może powrócić dopiero 1 września z przyczyn bezpieczeństwa. Kibice twierdzą, że to zdecydowanie zbyt późno, bowiem również kalendarz kolejnego sezonu będzie zaburzony.

Na ten moment nic nie wskazuje jednak na to, by decyzję tą udało się jakkolwiek zmienić. Do akcji wkroczył bowiem rząd, który chce zapewnić obywatelom odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Niestety, w Holandii koronawirus doprowadził do niemałego chaosu, znacznie większego niż w Polsce.

Z ostatniej chwili. Bundesliga zakończona, znamy nowego mistrza. To oficjalna decyzja wszystkich klubów piłki ręcznejZ ostatniej chwili. Bundesliga zakończona, znamy nowego mistrza. To oficjalna decyzja wszystkich klubów piłki ręcznejCzytaj dalej

Piłka nożna. Holendrzy mają problem

Nie wiadomo, jak na tę sytuację zareaguje UEFA. Europejska federacja sprzeciwia się tego typu rozwiązaniom i niewykluczone, że kluby z Holandii zostaną całkowicie wykluczone z europejskich pucharów. Póki co jeszcze nie doczekaliśmy się jednak decyzji Aleksandara Ceferina.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 12-latka musiała przejść przez koronawirusa ponad 100 km. Nie dała rady, nie żyje, przykra wiadomość ze świata
  2. Zmiany w ślubach. Uwaga, zaczną obowiązywać już niedługo
  3. Nagły zwrot ws. transferu Arkadiusza Milika. Przyszłość Polaka stała się bardzo niepewna
  4. Piękna lekkoatletka wpadła w kłopoty finansowe. Zatrudniła się przy robotach drogowych (FOTO)
  5. Nie żyje medalistka olimpijska. Śmierć przyszła nagle, świat sportu pogrążył się w żałobie
  6. Rząd szykuje nowy podatek. Dotknąć on może bardzo wielu Polaków

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News