piłka nożna
twitter.com/ BBC Sport Scotland
Autor Mateusz Wysokiński - 24 Lutego 2020

Skręciła kolano i sama je sobie nastawiła. Dzielna piłkarka wróciła do gry (WIDEO)

Piłka nożna w trakcie swojej historii widziała wiele niesamowitych historii. Kibice z Wysp Brytyjskich żyją właśnie zdarzeniem, które rozegrało się w trakcie meczu kobiecego pucharu Szkocji. Jedna z piłkarek, która doznała kontuzji, postanowiła samodzielnie się jej pozbyć. Na oczach wszystkich kibiców nastawiła sobie nogę. To nietypowe zdarzenie zostało nagrane przez kamery telewizyjne.

Piłka nożna kobiet nie jest tak emocjonująca, jak jej męski odpowiednik, ale nadal może budzić wielkie emocje. W trakcie meczu między Iverness Caledonian Thistle F.C. a St. Mirren w ramach rozgrywek szkockiego pucharu krajowego kobiet doszło do dość niecodziennej sceny. Zawodniczka drużyny St. Mirren - Jane O'Toole doznała poważnej kontuzji nogi. Kobieta nie przeraziła się jednak stanu swojej rzepki i nastawiła ją sama ku zdziwieniu wszystkich.

Nie żyje polski mistrz olimpijski. Fani poruszeni, wyjątkowo przykre wiadomościNie żyje polski mistrz olimpijski. Fani poruszeni, wyjątkowo przykre wiadomościCzytaj dalej

Piłka nożna. Jane O'Toole dzielniejsza od niejednego mężczyzny

Kapitan drużyny St. Mirren doznała bolesnej kontuzji w trakcie 50. minuty meczu. Drużyna Szkotki przegrywała pokaźnym wynikiem, a jej największa gwiazda padła na boisku po zderzeniu z przeciwniczką. Mimo że rzepka piłkarki przesunęła się w dość nienaturalny sposób, to postanowiła się nie poddawać. Kobieta oddała dość mocne uderzenie pięścią w kończynę i nastawiła ją na oczach zaskoczonych kibiców.

Do samej O'Toole przybiegł sztab szkoleniowy drużyny St.Mirren i klubowy lekarz, ale zawodniczka utrzymywała, że czuje się bardzo dobrze i jest gotowa kontynuować mecz. Mimo że jej trener klubowy nie miał pewności co do stanu piłarki, to pozwolił jej kontynuować mecz. Ostatecznie O'Toole dkończyła mecz.

Syn legendy skoków zadebiutuje w Pucharze Świata. Będzie lepszy niż swój ojciec?Syn legendy skoków zadebiutuje w Pucharze Świata. Będzie lepszy niż swój ojciec?Czytaj dalej

Mecz nie skończył się powodzeniem

Mimo że Szkotka wykazała się prawdziwie bohaterską postawą, to mecz drużyny St. Mirren nie zakończył się dobrze. Drużyna kobiety przegrała 0:7 i zakończyła rozgrywki w Pucharze Szkocji.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News