Piłkarz
Pixabay (fot. poglądowa)
Autor Mateusz Dziubiński - 2 Października 2020

Młody polski piłkarz zaginął bez śladu. Rodzina jest zrozpaczona, drużyna przekazała ważną informację

Piłkarz zaginął kilka dni temu bez śladu po wizycie w jednym z wrocławskich klubów. Historia jest bardzo tajemnicza, a w poszukiwania młodego zawodnika angażuje się coraz więcej osób. Pojawiły się nowe fakty w sprawie, które jeszcze bardziej napawają niepokojem. Drużyna, w której występuje zaginiony piłkarz, przekazała także ważne informacje.

Piłkarz jednej z drużyn występujących w polskiej lidze zaginął kilka dni temu bez śladu. Młody zawodnik bawił się ze znajomymi we wrocławskim klubie, ale później oddzielił się od grupy i nikt więcej już go nie widział. Rodzina mężczyzny i jego koledzy z drużyny są zrozpaczeni.

Polacy pogrążyli się w żałobie. Nie żyje lokalna legenda piłki nożnej, przed laty było o nim bardzo głośnoPolacy pogrążyli się w żałobie. Nie żyje lokalna legenda piłki nożnej, przed laty było o nim bardzo głośnoCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. Waloryzacja 2021. Podwyżki jednak inne niż zakładano
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa


Piłkarz polskiego klubu zaginął w tajemniczych okolicznościach

Bardzo niepokojące informacje dochodzą z Wrocławia, gdzie zaginął kilka dni temu młody piłkarz Maciej Aleksiuk. 20-latek w ubiegły piątek wybrał się do klubu X-Demon i to właśnie tam był widziany po raz ostatni. Policja zbadała nagrania z monitoringu, na których widać mężczyznę około godziny 2 w nocy, jak podąża w nieznanym kierunku. Wcześniej miał mu pomagać nieznajomy, którego ani rodzina, ani jego przyjaciele nie potrafili zidentyfikować.

Maciej Aleksiuk na co dzień studiuje w Warszawie, ale nie przeszkadza mu to w grze w piłkę dla drużyny z Roztoki, czyli swojej rodzinnej miejscowości znajdującej się pod Wrocławiem. 20-latek gra dla Granitu Roztoka, którego członków głęboko poruszyła wiadomość o jego zaginięciu.

Klub zdecydował się na przełożenie swojego najbliższego meczu z powodu zaginięcia Macieja Aleksiuka. Miało odbyć się spotkanie o mistrzostwo klasy okręgowej przeciwko KS Zdrój Jedlina-Zdrój. Przeciwnicy przychylili się do prośby Granitu Roztoka.

- Cały nasz zespół jest zaangażowany w poszukiwania Macieja Aleksiuka i na tę chwilę jest to dla Nas sprawa priorytetowa. Drużynie KS Zdrój Jedlina-Zdrój dziękujemy za przychylenie się do naszej prośby - przekazał klub.

- Dużo siły Wam życzymy! Mamy nadzieję, że Maciej odnajdzie się cały i zdrowy! Trzymajcie się i do zobaczenia! - odpowiedzieli natomiast przedstawiciele KS-u.

Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała swoją kobiecość milionom Polaków, przesadziła (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała swoją kobiecość milionom Polaków, przesadziła (FOTO)Czytaj dalej


Coraz więcej osób poszukuje zaginionego 20-latka

W poszukiwania zaginionego mężczyzny angażuje się coraz większa liczba osób. Oprócz policji są to wolontariusze, a także grupa płetwonurków z jednym z najlepszych w Polsce specjalistów w tej dziedzinie na czele, czyli Maciejem Korkusiem. Na razie jednak przeszukanie rozległego obszaru nie dało efektów.

- Pierwszego dnia sprawdziliśmy fosę, którą wykluczyliśmy. Następnie przenieśliśmy swoje działania na Odrę wykonując sonarowanie najbardziej prawdopodobnego odcinka rzeki i weryfikując wytypowane obiekty poprzez nurkowanie - napisał Korkuś na Facebooku.

Psy tropiące podjęły podobno trop Macieja Aleksiuka i doprowadziły śledczych nad brzeg Odry. To właśnie w okolicach rzeki skupiają się aktualnie poszukiwania. Wolontariusze przeszukali natomiast Las Osobowicki, znajdujący się w oddali od centrum Pojawiły się zeznania świadków, którzy zeznali, że ochrona klubu, w którym bawił się feralnej nocy z 25 na 26 września Maciej Aleksiuk, miała go pobić.

Czerwoną kurtkę, w którą ubrany był tamtej nocy zaginiony 20-latek, znaleziono później właśnie na terenie klubu. Oprócz niej Maciej Aleksiuk miał na sobie białą koszulkę z nadrukiem, czarne spodnie oraz czarne buty. Mężczyzna ma 175 cm wzrostu, jest wysportowany, ma niebieskie oczy i włosy koloru ciemny bląd.

Źródło: WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny wypadek na zakręcie mistrzów. Wideo
  2. Mieszkańcy USA przecierają oczy ze zdumienia. Jest wielkości dłoni i spadło z nieba
  3. Jerzy Brzęczek skarży się na Roberta Lewandowskiego. "Wszyscy na mnie patrzyli"
  4. Arkadiusz Milik może trafić do finalisty Ligi Mistrzów. Nagły zwrot w sprawie Polaka
  5. Wybrano nowego polityka, który będzie kierował polskim sportem. Kibice aż złapali się za głowy
  6. Niektórzy z nas mają "złotą krew" lub dodatkowe żebro. Jakie jeszcze cechy niezwykle rzadko występują u ludzi?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News