piłkarz
Instagram,com/realmadrid
Autor Mateusz Wysokiński - 3 Stycznia 2020

Piłkarz Realu Madryt oficjalnie opuszcza klub. Czeka go wielki powrót

Piłkarz, który był sprowadzony do Realu Madryt jako wielka nadzieja Królewskich, opuszcza drużynę. 26-latek po latach wypożyczeń i braku gry w pierwszym składzie ekipy ze stolicy Hiszpanii zdecydował się na zmianę otoczenia i powróci do ojczyzny.

Piłkarz Realu Madryt poinformował kibiców z Madrytu, że żegna się z klubem. Pomocnik, który okazał się dużym niewypałem transferowym ekipy z Santiago Bernabeu, podjął decyzję o opuszczeniu Królewskim w celu odbudowania swojej piłkarskiej kariery. Jego wybór padł na klub, który będzie miał wielkie ambicje występów w następnej edycji Copa Libertadores.

Nie żyje legenda znanego klubu. Osierocił dwie córki, policja podała smutną informacjęNie żyje legenda znanego klubu. Osierocił dwie córki, policja podała smutną informacjęCzytaj dalej

Piłkarz rezygnuje z gry w Realu. Pomocnik wraca do ojczyzny

Zawodnikiem, który podjął decyzję o opuszczeniu madryckiej ekipy, jest Lucas Silva. Pomocnik, który na Estadio Santiago Bernabeu trafił z łatką młodzieżowego reprezentanta Brazylii, a także podstawowego gracza Cruzeiro Esporte Clube zapowiadał się na wielki talent. W pierwszym sezonie Silva zagrał w białej koszulce niestety tylko 8 razy, a zarząd klubu zaczął mieć wielkie wątpliwości co do rzeczywistego talentu piłkarza.

Aby przekonać się o przydatności zawodnika, piłkarz został wypożyczony do Olympique Marsylia w sezonie 2015/2016. Mimo 22 meczów w barwach Olimpijczyków, pomocnik nie przekonał do siebie ani włodarzy francuskiego klubu, ani trenerów Realu Madryt, którzy dokonywali co sezon wypożyczeń piłkarza do Cruzeiro. Kiedy i to nie przyniosło rezultatów, dla wszystkich stało się jasne, że Lucas Silva nie będzie stanowił o sile drużyny Królewskich.

Silva chce odbudować karierę

Miejscem, w którym pomocnik będzie kontynuował grę w piłkę, jest brazylijskie Gremio Porto Alegre. Drużyna, która w rozgrywkach brazylijskiej Serie A zajęła ostatnio czwartą lokatę, ma wielkie ambicję w osiąganiu jak najlepszych rezultatów w rozgrywkach ligowych, ale także kontynentalnych. Drużynie "Tricolor" udało się zakwalifikować do eliminacji Copa Libertadores i wszyscy w klubie mają wielkie nadzieje, na zajście jak najdalej w rozgrywkach klubowych Ameryki Południowej.

Trzeba przyznać, że angaż w tak znanej ekipie będzie wielką szansą dla Silvy, który będzie mógł pokazać, że jego wielki talent nadal w nim tkwi, a mało fartowna przygoda w Realu Madryt była tylko wypadkiem przy pracy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ważna wiadomość dla Wojciecha Szczęsnego. Transfer jego rywala do gry został potwierdzony
  2. Robert Lewandowski jednak nie poleci na zgrupowanie. Zapadła decyzja, powodem nie jest kontuzja
  3. Reprezentant Polski doceniony przez kibiców klubu z Włoch. Wybrano go do jedenastki dekady
  4. Europejski gigant chce sprowadzić młodego Polaka. Klub jest bardzo zdeterminowany
  5. E. Mbappe bliski transferu do Realu. Królewscy chcą poczynić ważny, perspektywiczny krok
  6. Współczujemy. Narzeczona Bartosza Kurka przekazała bardzo przykrą wiadomość
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News