Patryk Dziczek
Patryk Dziczek/Instagram
Autor Aleksy Kiełbasa - 29 Września 2020

Reprezentant Polski stracił przytomność na treningu. Wiemy w jakim jest stanie

Patryk Dziczek tydzień temu upadł w trakcie jednego z treningów US Salernitany i stracił przytomność. Doszło do tego bez jakiegokolwiek kontaktu z innym zawodnikiem. Polak natychmiast został przetransportowany do szpitala, gdzie przebywał na obserwacji i przeszedł szczegółowe badanie. Wczoraj późnym wieczorem piłkarz poinformował o swoim powrocie do domu i przekazał informację na temat swojego stanu zdrowia.

Patryk Dziczek jest aktualnie zawodnikiem US Salernitany występującej na poziomie Serie B. Pomocnik reprezentacji Polski U21 został do niej wypożyczony na 2 lata z Lazio Rzym, które w sierpniu zeszłego roku wykupiło młodego pomocnika z Piasta Gliwice za 2,15 miliona euro. 22-latek na debiut w Serie B czekał 15 kolejek, ale od tego momentu stał się piłkarzem pierwszego składu. Na razie zanotował 20 spotkań dla swojego zespołu, w których zdobył 1 gola i zanotował asystę. Jednak w zeszłym tygodniu piłkarska społeczność zamarła po tym, jak Dziczek zasłabł podczas jednego z treningów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  2. Kolejne województwo zakaże palenia w kominku. Szykuje się trudna zima
  3. "Polski Ken" chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"
Ewa Brodnicka w skąpym stroju stewardessy. Co za kształty, pokazała niemal wszystko (FOTO)Ewa Brodnicka w skąpym stroju stewardessy. Co za kształty, pokazała niemal wszystko (FOTO)Czytaj dalej

Patryk Dziczek upadł w trakcie treningu i stracił przytomność

Dokładnie tydzień temu w trackie popołudniowego treningu US Salernitany, Patryk Dziczek upadł na boisku bez jakiegokolwiek kontaktu z którymś z kolegów. Z pomocą polskiemu piłkarzowi natychmiast ruszyli inny zawodnicy włoskiego zespołu oraz sztab medyczny. 22-latek został przetransportowany do szpitala, gdzie przeszedł szczegółowe badania. Te na szczęście wykluczyły problemy z sercem. Pomocnik reprezentacji Polski U21 wczoraj późnym wieczorem poinformował o tym, że wrócił już do domu.

Piękna dziewczyna reprezentanta Polski wrzuciła gorące zdjęcie. Założyła bikini, ale wszystko widać (FOTO)Piękna dziewczyna reprezentanta Polski wrzuciła gorące zdjęcie. Założyła bikini, ale wszystko widać (FOTO)Czytaj dalej

Piłkarz jest już w domu. Dziczek przekazuje informacje o swoim zdrowiu

Patryk Dziczek poinformował wczoraj wieczorem za pośrednictwem swojego Instagrama, że jest już w domu. Piłkarz podziękował również za wszystkie wyrazy wsparcia oraz opiekę personelowi szpitala, doktorowi Salarenitiny oraz narzeczonej. Ponadto 22-latek przekazał, że czuje się dobrze i już niedługo powróci do treningów z zespołem.


Patryk Dziczek

Pomocnik nie wyjawił dokładnych szczegółów na temat przyczyny tego zdarzenia. Klub w imieniu Patryka Dziczka poprosił o uszanowanie jego prywatności. Zatem ze swojej strony życzymy naszemu pomocnikowi dużo zdrowia i szybkiego powrotu na boisko.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nietypowa kontrola policyjna. Zatrzymany kierowca nie wiedział, że jego samochód się pali
  2. Playstation 5: Rozebrał nowego pada DualSense na części i wrzucił zdjęcia do sieci. Nie uwierzysz, jak sprzęt wygląda od środka
  3. Ile zarabia Mariusz Pudzianowski? Znamy dokładne kwoty
  4. Wielka afera w polskim narciarstwie. Legenda stawia poważne zarzuty Apoloniuszowi Tajnerowi
  5. Królewskie powitanie Błachowicza w Polsce. Tak wjeżdżają tylko legendy (WIDEO)
  6. Nikt nie wierzył w powodzenie pary karłów. Jak wyglądają teraz ich dzieci?

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News