Piotr Rocki nie żyje
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 2 Czerwca 2020

Nie żyje Piotr Rocki. Nocą legenda Ekstraklasy przegrała walkę z chorobą

Piotr Rocki walczył o życie w szpitalu. Informację o jego nagłym przewiezieniu do placówki medycznej przekazali lekarze, jednak teraz dotarła do nas tragiczna wieść. Niestety, legenda Ekstraklasy nie żyje. Wiadomości o odejściu Piotra Rockiego są poważnym ciosem dla wszystkich tych, którzy pamiętali gwiazdy Ekstraklasy z przełomu wieków.

Piotr Rocki był w stanie krytycznym. Informacja o jego stanie zdrowia po raz pierwszy pojawiła się na portalu weszlo.com. Dowiedzieliśmy się, że były piłkarz wielu ekstraklasowych klubów trafił pilnie do szpitala po pęknięciu tętniaka. Wiadomości na temat nagłego pogorszenia się stanu zdrowia byłego idola zasmuciły fanów z całego kraju, którzy wspominali jego gole.

Nic nie zapowiadało tak nagłej tragedii. Jeszcze kilka tygodni temu na łamach Weszło pojawił się długi wywiad z Piotrem Rockim. Dziś wiemy już, że była to ostatnia długa rozmowa z uznanym napastnikiem, którego niewątpliwie można uznawać za prawdziwą legendę Ekstraklasy. Niestety, dziś wiemy już, że Piotr Rocki nie żyje.

Piotr Rocki nie żyje. Informacja zasmuciła tysiące polskich kibiców

Informację o pogorszeniu się stanu zdrowia jako pierwszy podał Jakub Olkiewicz z portalu weszlo.com, ale po chwili zaczęły spływać kolejne wieści na temat stanu zdrowia byłego uznanego snajpera znanego tysiącom polskich kibiców. Dowiedzieliśmy się o pęknięciu tętniaka, w związku z którym były piłkarz przebywał w szpitalu w ciężkim stanie. Potem dowiedzieliśmy się, że jest on w stanie śpiączki farmakologicznej.

Po kilku godzinach Wojciech Grzyb, który również zaliczył wiele występów w Ekstraklasie, potwierdził, że Piotr Rocki jest w stanie krytycznym. Informacja ta pochodzić miała z najlepszego możliwego źródła, a więc od syna samego byłego piłkarza. Niestety, teraz wiemy już, że gwiazdor polskich boisk przegrał walkę o życie.

Piotr Rocki nie żyje. Wiadomości wywołały ogromny żal

Dziś w nocy podano tragiczne informacje. Weszlo.com podało smutną wiadomość o tym, że Piotr Rocki przegrał walkę o życie. Fatalne wieści potwierdziły po chwili inne polskie media z TVP na czele. Po chwili pojawiło się mnóstwo kondolencji ze strony kolegów i przyjaciół z boiska, ale również ze strony przedstawicieli świata mediów i przede wszystkim kibiców, którzy pomimo późnej pory czekali na informacje o stanie zdrowia ich byłego ulubieńca z boiska.

Piotr Rocki w swojej karierze występował w wielu znanych polskich klubach, w tym w Polonii Warszawa, Legii Warszawa, Górniku Zabrze, Odrze Wodzisław i Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski. Dzięki swojej wielkiej miłości do gry i dzięki ogromnemu zaangażowaniu dorobił się tysięcy fanów. Rzadko w Polsce możemy spotkać się z piłkarzem, który w zasadzie nie miał wrogów wśród kibiców. Niestety, Piotr Rocki nie żyje. Miał 46 lat.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News