Piotr Zieliński
Facebook Piotr Zieliński
Autor Piotr Mika - 9 Października 2020

Piotr Zieliński jest ciężko chory. Dramatyczne wyznanie żony piłkarza

Piotr Zieliński jest jednym z piłkarzy, którzy w ostatnim czasie zachorowali na COVID-19. Polak zaraził się koronawirusem wraz z innymi zawodnikiem Napoli, przez co Azzurri nie zagrali ligowego meczu z Juventusem, a Zieliński nie mógł przyjechać na zgrupowanie naszej reprezentacji. Teraz żona 26-letniego pomocnika zdradziła, że Piotr ciężko przechodził chorobę.

Piotr Zieliński to jeden z kluczowych zawodników zarówno w Napoli jak i reprezentacji Polski. Niestety nie uniknął on zakażenia koronawirusem, co wykluczyło go ze zgrupowania naszej kadry. Początkowo mówiło się o tym, że Polak łagodnie przechodzi chorobę, jednak teraz jego żona, Laura Zielińska, zdradziła, że było całkiem inaczej.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragedia obiegła Polskę. Anna Pęksa zginęła w wypadku samochodowym, jej zasługi dla sportu są bezgraniczne
  2. Przełomowy wyrok sądu. Jednak nie wszyscy będą musieli wymieniać prawa jazdy
  3. Iga Świątek rozbiła bank na French Open. Dorobiła się wielkiej fortuny, może zarobić jeszcze więcej
Córka Adama Małysza nie wytrzymała. Kiedy była małą dziewczynką, bardzo się bała, wszystko przez ojcaCórka Adama Małysza nie wytrzymała. Kiedy była małą dziewczynką, bardzo się bała, wszystko przez ojcaCzytaj dalej

Piotr Zieliński ciężko chorował, wpis jego żony mówi wszystko

Informacja o tym, że 26-letni pomocnik zaraził się koronawirusem pojawiła się na początku października. Później okazało się, że choruje także jego kolega z drużyny, Eljif Elmas i z tego powodu Napoli nie rozegrało ligowego spotkania przeciwko Juventusowi. Mecz ma odbyć się w późniejszym terminie, choć z powodu stosunkowo niskiej liczby zarażonych zawodników Azzurrim groził walkower za niepojawienie się na meczu.

Piotr Zieliński z powodu choroby nie mógł także przyjechać na zgrupowanie reprezentacji Polski, na które zostały zaplanowane trzy spotkania - z Finlandią, Włochami oraz Bośnią i Hercegowiną. Początkowo wszystko wskazywało na to, że 26-latek będzie przechodził chorobę podobnie jak większość piłkarzy, czyli bez większych objawów. Prawda okazała się być całkiem inna.

Zbigniew Boniek nie miał pojęcia, że nagrywa go kamera. Jego zachowanie absolutnie zaskoczyło widzów (WIDEO)Zbigniew Boniek nie miał pojęcia, że nagrywa go kamera. Jego zachowanie absolutnie zaskoczyło widzów (WIDEO)Czytaj dalej

Laura Zielińska dziękuje za wsparcie i przestrzega innych

W swojej relacji na Instagramie żona Piotra podziękowała wszystkim za wsparcie i zaznaczyła, że jej mąż stara się powoli wrócić do formy. Podkreśliła również, że nie można lekceważyć koronawirusa, który mocno odbił się na zdrowiu jej ukochanego. - Uważajcie na siebie i nie lekceważcie objawów, to nie jest "zwykłe przeziębienie". Zwykłe przeziębienie nie powoduje u sportowca, który robi tygodniowo kilkadziesiąt km, zadyszki przy wchodzeniu po schodach czy podczas krojenia chleba i różnych innych dziwnych objawów - napisała Laura Zielińska.

Najważniejsze jest jednak to, że Piotr Zieliński wraca już do zdrowia. - Piotrek od dzisiaj zaczyna walczyć pomału o powrót do formy w domu, ja nadal walczę o niego i o to, żeby się nie zarazić - poinformowała żona polskiego piłkarza.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeśli tankowałeś na Orlenie, możesz mieć poważny problem. Klienci zgłaszają wielotysięczne szkody
  2. Bill Gates o końcu pandemii. Zostanie z nami na dłużej
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Justyna Żyła zdradziła swój sekret na chorobę, z którą zmagają się miliony Polaków. Jej przepis to prawdziwa rewelacja (FOTO)
  6. Człowiek zamiast książki. Żywe biblioteki są coraz bardziej popularne

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News