Piotr Żyła Justyna Żyła nowy partner
Instagram - Justyna Żyła
Autor Łukasz Kowalski - 13 Lipca 2020

Piotr Żyła został zastąpiony przez nowego mężczyznę? Jego była żona pokazała zdjęcie, które sugeruje bardzo wiele (FOTO)

Piotr Żyła niedawno zakończył kolejny obóz przygotowawczy przed sezonem. Nie milkną echa niedawnego wpisu jego byłej żony na Instagramie, który sugerował, że Justyna Żyła ma nowego partnera. Media poprosiły o komentarz w tej sprawie menadżerkę celebrytki. Chaja Kitlińska nie pozostawiła wątpliwości.

Piotr Żyła ostatnie tygodnie spędził na zgrupowaniach reprezentacji Polski w skokach narciarskich przed kolejnymi sezonami Letniego Grand Prix i Pucharu Świata. Polak podobno imponuje formą, o czym poinformował prezes Śląsko-Beskidzkiego Związku Narciarskiego Andrzej Wąsowicz, który oglądał skoczków podczas treningów w Wiśle.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Wielka radość w domu Adama Małysza. Córka przekazała radosną informację, w końcu się doczekała
  2. Wicepremier podała pierwszy termin wypłaty 500+ na wakacje
Justyna Żyła oburzona wynikiem wyborów. Skierowała pod adresem Andrzeja Dudy kilka ostrych słów (FOTO)Justyna Żyła oburzona wynikiem wyborów. Skierowała pod adresem Andrzeja Dudy kilka ostrych słów (FOTO)Czytaj dalej

Piotr Żyła zastąpiony w życiu swojej byłej żony?

- Piotr Żyła przeskoczył obiekt, ale dla bezpieczeństwa podparł lądowanie. Miało to miejsce przy sprzyjającym wietrze pod narty -poinformował działacz w rozmowie z serwisem skijumping.pl. Wąsowicz przekazał również, że bardzo dobrze prezentuje się Kamil Stoch. Według niego największe postępy wśród polskich skoczków robi Klemens Murańka.

Niedawno media obiegła wiadomość, że była żona Piotra Żyły znalazła nową miłość. Była partnerka skoczka Justyna Żyła zamieściła zdjęcie na Instagramie, które wywołało falę spekulacji wśród internautów.

Celebrytka od czasu rozwodu z Piotrem Żyłą nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. Była żona reprezentanta Polski w skokach narciarskich znalazła się m.in. na okładce Playboya, a także wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami". Dodatkowo Justyna Żyła założyła kanał w serwisie YouTube, na który prowadzi swój program o gotowaniu.

Anna Lewandowska zachwyciła wszystkie Polki. Obłędny przepis na rosół, którego jeszcze nie jedliście, delicjeAnna Lewandowska zachwyciła wszystkie Polki. Obłędny przepis na rosół, którego jeszcze nie jedliście, delicjeCzytaj dalej

Nowa miłość w życiu Justyny Żyły?

Blogerka kulinarna niedawno, tak jak to ma w zwyczaju, na swoim Instagramie pokazała kolejne danie, które wyszło spod jej ręki. Uwagę internautów przykuł jednak dodany wpis do zdjęcia, który wielu fanom zasugerował, że po trzech latach od rozwodu ze skoczkiem, celebrytka znalazła kolejną miłość.

- Dzień dobrerek! Już prawie weekendzik, a jak się ma chłopa w domu to kawał porządnego miecha musi wpaść. Po takim steku na stok i można jeździć do upadłego - napisała Żyła pod zdjęciem pokazującym jej propozycję na obiad. Fani od razu zaczęli sugerować, że wpis jest potwierdzeniem, że blogerka znalazła nowego partnera.

Menadżerka celebrytki Chaja Kitlińska w rozmowie z Onetem odniosła się do rewelacji podawanych przez internautów. Jak się okazuje, internauci zapomnieli, że w życiu blogerki kulinarnej jest już jeden mężczyzna, a chodzi o jej 13-letniego syna z małżeństwa ze znanym skoczkiem.

- W całej pogoni za nowym wybrankiem Justyny, którego nie ma, mediom umknął fakt, że owszem ma jednego jak to ujęła "chłopa w domu", lecz jest nim jej syn. To dla niego była wspomniana potrawa - zakończyła temat Kitlińska.

Piotr Żyła Justyna Żyła nowy partner

(fot.: Instagram - Justyna Żyła)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy zaczęli omijać bankomaty szerokim łukiem, z jednego powodu. Dane NBP zadziwiają
  2. Pamiętasz te urządzenia? Tylko wychowani w PRL znają ich zastosowanie
  3. Szokujący wpis Marcina Gortata na Instagramie. Momentalnie spotkał się z falą krytyki, niezrozumiałe zachowanie
  4. Kultowy klub o krok od awansu do polskiej Ekstraklasy. Mogą awansować za tydzień, trzeba spełnić jeden warunek
  5. Szokujący wpis Marcina Gortata na Instagramie. Momentalnie spotkał się z falą krytyki, niezrozumiałe zachowanie
  6. Na Cirlce K legalnie kupisz "holenderską używkę". Rusza sprzedaż na stacjach

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News