Na zdjęciu: Piotr Żyła
Fot. Piotr Drabik z Flickr/ CC BY 2.0
Autor - 23 Lipca 2020

Była żona zrujnuje Piotra Żyłę? Eksperci apelują do popularnego skoczka

Piotr Żyła nie ma w ostatnim czasie najlepiej w życiu prywatnym. Otwarty konflikt z byłą żoną, który w tej chwili toczy się mediach społecznościowych, dalej ciąży polskiemu skoczkowi. Cała sytuacja może odbić się także na finansach sportowca, ponieważ mimo jego dużych zasięgów w mediach społecznościowych, publiczne roztrząsanie prywatnych spraw może odstraszać potencjalnych sponsorów.

Piotr Żyła to jeden z najlepszych polskich skoczków ostatnich lat, tworzący trzon polskiej kadry wraz Kamilem Stochem oraz Dawidem Kubackim. Niestety, w życiu prywatnym skoczek z Cieszyna nie może mówić o takim szczęściu jak koledzy z reprezentacji.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne doniesienia. Nie żyje 13 zakonnic
  2. Masz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądze
  3. Wyjawili nowe informacje ws. bonu turystycznego. Padła data, która ucieszy Polaków
Wydawało się, że Polacy są na kolanach. Biało-czerwoni odwrócili losy meczu i pokonali NiemcówWydawało się, że Polacy są na kolanach. Biało-czerwoni odwrócili losy meczu i pokonali NiemcówCzytaj dalej

Piotr Żyła traci wizerunkowo przez byłą żonę

33-letni skoczek we wcześniejszych latach nie był dla polskich kibiców wielkim idolem. Zdarzały mu się całkiem niezłe występy, bardziej znany był jednak ze swoich wypowiedzi i bardzo specyficznego poczucia humoru. Później przyłożył się jednak do pracy nad sobą i stał się jednym z najlepszych zawodników naszej kadry. Wiadomo, że zdecydowanie najlepszy jest Kamil Stoch, ale Żyła razem z Dawidem Kubackim nie raz pokazywali wysokie umiejętności i w zawodach drużynowych pokazywali wielką klasę, dzięki czamu nasza kadra zaczęła odnosić sukcesy również na tym polu.

Niestety dwa lata temu, gdy wydawało się, że życie Piotra Żyły świetnie się układa, doszło do głośnego rozstania z żoną. Do tej pory byli małżonkowie nie wyjaśnili sobie wszystkiego, a w ostatnich tygodniach publiczne "pranie brudów" przybrało na sile. Wielu ekspertów nie ma wątpliwości, że jeden z najbardziej rozpoznawalnych skoczków, wdając się w publiczne dyskusje ze swoją byłą żoną na tematy rodzinne, pogarsza tylko swoją pozycję na polu marketingowym.

Kamil Stoch szykuje się do przeprowadzki? Skoczek opublikował tajemnicze zdjęcie (FOTO)Kamil Stoch szykuje się do przeprowadzki? Skoczek opublikował tajemnicze zdjęcie (FOTO)Czytaj dalej

Sponsorzy mogą odwrócić się od Piotra Żyły

Eksperci nie mają wątpliwości, że Piotr Żyła zbudował sobie w Polsce silną markę co przyciągnęło do niego sponsorów. Teraz jednak przez kolejne kontrowersyjne wypowiedzi na temat byłej żony i ciągłej publicznej kłótni, kolejni chętni do nawiązania marketingowej współpracy mogą pojawiać się coraz rzadziej. - Cała sytuacja związana z Piotrem Żyłą i jego żoną jest czymś zupełnie niezrozumiałym z marketingowego i komunikacyjnego punktu widzenia. Każda kolejna informacja w tej sprawie zdecydowanie nie pomaga w kreowaniu wizerunku, zapewne nie ułatwia też budowania relacji ze sponsorami i partnerami - mówi w rozmowie dla "WP Sportowych Faktów" Dominik Kajzerski, dyrektor zarządzający agencją marketingu sportowego Sport Win.

Jego zdaniem sponsorzy chętniej będą zgłaszać się do Kamila Stocha, który sportowo prezentuje wyższy poziom, jest bardziej rozpoznawalny, a do tego bardzo dobrze dba o swój wizerunek. Dominik Kajzerski podkreśla jednak, że sprawa z Piotrem Żyłą nie taka oczywista. - Z drugiej jednak strony, jeśli marka byłaby odważna i skłonna do ryzyka, a przy tym przygotowałaby kreatywny koncept wykorzystania Żyły jako ambasadora, mogłaby bardzo dużo zyskać na współpracy - ocenił przedstawiciel agnecji marketingowej.

Źródło: WP Sportowe Fakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ojcem, który popełnił samobójstwo. Byli niemal identyczni
  2. Sam profil zaufany nie wystarczy, by dostać bon turystyczny. Jest jeszcze jedna ważna rzecz
  3. Polska rakieta wyleci w kosmos. Prace rozpoczęte
  4. Barcelona już wie, kto zostanie jej nowym trenerem? Działacze mają faworyta
  5. Cała Polska była wściekła na Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN w końcu uległ presji i zmienił decyzję
  6. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News