Paul Pogba transfer
YouTube - Soccer Tv
Autor Piotr Bernaciak - 14 Września 2019

Pogba mógł zmienić klub w ostatniej chwili. Przeszkodził mu w tym Neymar

Paul Pogba mógł zmienić klub w ostatnim dniu okna transferowego. Interesujące informacje wychodzą na jaw dopiero teraz. Na drodze stanął mu jednak Neymar. Media ujawniają kulisy przenosin.

Paul Pogba nie ukrywał w ostatnich miesiącach, że bardzo chciałby zmienić klub. Francuz nie mówił tego wprost, lecz doniesienia medialne z jego najbliższego otoczenia donosiły, że zawodnik nie czuł się dobrze w Manchesterze, zdaje sobie sprawę, że w barwach Czerwonych Diabłów nic nie wygra. Z tego powodu chciał przenieść się do Madrytu, Turynu bądź Paryża.

Okazuje się, że transfer był naprawdę o krok. Choć przez kilka tygodni media podawały, że Pogba już lada moment zamelduje się w stolicy Hiszpanii, to ostatecznie tak się nie stało. Teraz dowiadujemy się, że kierunek transferu Francuza mógłby być zupełnie inny. Wychodzi na to, że Pogba mógł także wrócić do swojej ojczyzny, by grać dla PSG.

Kibice uważali go za wroga publicznego. Obecnie sięga poziomu Ronaldo i MessiegoKibice uważali go za wroga publicznego. Obecnie sięga poziomu Ronaldo i MessiegoCzytaj dalej

Paul Pogba bardzo chciał odejść z Manchesteru United, a wykorzystać to zamierzało PSG. Klub z Francji wiedział jednak, że nie będzie to tania transakcja, dlatego została ona uzależniona od jednego warunku, bez którego przenosiny pomocnika nie były możliwe. Na drodze pomocnika ekipy mistrzów świata nieoczekiwanie stanął Neymar.

Brazylijczyk miał odejść do Barcelony, a Pogba trafiłby do Paryża. Wszystko uzależnione było od ostatecznej decyzji Blaugrany o ponownym wykupieniu Neymara. Ostatecznie wiemy, że nie zdecydowano się sprowadzić tego zawodnika, co oznaczało, że Pogba zostaje w Manchesterze ku swojej złosci. Niestety wygląda więc na to, że obaj piłkarze będą w dalszym ciągu niezadowoleni.

Pogba trafił do United za ponad 100 milionów euro. Oczywiste jest, że klub chciał odzyskać chociaż większość pieniedzy z tej kwoty, dlatego ewentualne przenosiny również łączyłyby się z wysoką kwotą odstępnego.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News