Pogrzeb
RONALDO SCHEMIDT/AFP/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 27 Listopada 2020

Skandal na pogrzebie Diego Maradony. Jak oni mogli do tego dopuścić? Partnerka legendy zalała się łzami

Pogrzeb Diego Maradony odbył się w czwartek na cmentarzu Jardin da Paz na przedmieściach Buenos Aires. Przed pochówkiem legendarnego piłkarza doszło do skandalicznej sytuacji. Opowiedziała o niej wieloletnia partnerka Maradony. Podczas rozmowy z dziennikarzami nie była w stanie opanować łez.

Pogrzeb Diego Maradony odbył się w czwartek. Jak donosi angielski “ The Sun”, przed uroczystością na cmentarzu Jardin da Paz doszło do szokującego zdarzenia. Wieloletnia partnerka “Boskiego Diego” opowiedziała o skandalu dziennikarzom. Kobieta była załamana.

Właśnie ujawniono ostatnie słowa Diego Maradony przed śmiercią. Brzmią porażająco, prawda wyszła dopiero terazWłaśnie ujawniono ostatnie słowa Diego Maradony przed śmiercią. Brzmią porażająco, prawda wyszła dopiero terazCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Piotra Żyły, oniemieliśmy. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, jest związana za sportem
  2. Ciągle przesuwano jej wizytę. Gdy lekarz w końcu zobaczył jej policzek, usłyszała wyrok – 6 miesięcy życia
  3. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Artura Boruca. Ma wśród najbliższych sportowca sprzed lat


Pogrzeb Diego Maradony: skandal z udziałem rodziny

W czwartek odbył się pogrzeb Diego Maradony. Legendarny piłkarz zmarł w środę w swoim domu na przedmieściach Buenos Aires. Maradona, który od lat zmagał się z szeregiem chorób, miał 60 lat.

Jak wynika z raportu eksperta medycyny sądowej, który przeprowadził sekcję zwłok piłkarza, przyczyną śmierci była był ostry obrzęk płuc, który doprowadził do przewlekłej niewydolności serca. Cała Argentyna pogrążyła się w żałobie.

Prezydent tego kraju ogłosił trzydniową żałobę narodową. Podjął też decyzję o wystawieniu trumny z ciałem Diego Maradony na widok publiczny w pałacu prezydenckim. Tym sposobem setki tysięcy kibiców mogły pożegnać swojego wielkiego idola.

Niestety nie obyło się bez przykrych incydentów. Jak donosi “The Sun”, doszło do skandalicznej sytuacji z udziałem ostatniej partnerki Diego Maradony. Rocio Oliva spotykała się z Maradoną przez sześć lat, jednak ostatecznie rozstali się w 2018 roku.

Właśnie dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Artura Boruca. Ma wśród najbliższych sportowca sprzed latWłaśnie dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Artura Boruca. Ma wśród najbliższych sportowca sprzed latCzytaj dalej


Rodzina zakazała ukochanej Maradony pożegnania z nim

Kobieta najpierw w rozmowie z telewizja Todo Noticias, a następnie innymi mediami zdradziła, że zakazano jej wstępu na teren pałacu prezydenckiego i pożegnania się ze zmarłym Diego Maradoną. Kobieta w trakcie rozmowy nie była w stanie powstrzymać łez, była załamana.

- Nie wiem, dlaczego oni mi to robią. Chciałam tam wejść, by się tylko pożegnać z Diego. Byłam jego ostatnią partnerką. Miałam do tego takie samo prawo, jak każdy inny. Chciałam się tylko pożegnać - cytuje słowa Olivy “The Sun”.

- Nie wpuszczając mnie do środka, skrzywdzili także Diego. To ja jestem jego ostatnią żoną - mówiła zapłakana kobieta. Choć nigdy nie poślubiła Maradony, media donosiły, że para planowała ślub. Zdaniem Rocio Olivy, decyzję o zakazaniu jej wstępu na teren pałacu prezydenckiego wydała Claudia Villafane, była żona Diego Maradony, z którą rozwiódł się w 2003 roku po 20 latach małżeństwa.

- Claudia mówiła, że to nie jej decyzja, ale ja wiem, że wszystko zależało od niej - twierdzi załamana Oliva. Trudno nie dziwić się rozpaczy kobiety. Wcześniej przez kilkanaście godzin każdy kibic mógł pożegnać “Boskiego Diego”, a odmówiono tego prawa jego wieloletniej partnerce. Nie mogła ona wziąć także udziału w uroczystości pogrzebowej.

Pogrzeb

Pogrzeb

Fot: instagram.com/clarincom/

Źródło: "The Sun"

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Ogromne zamieszanie w sklepie morele. Użytkownicy są wściekli, nie pozostawiają suchej nitki na sprzedawcy
  2. Do Polski przyleciał tajemniczy samolot z Wuhan. Ujawniono cel podróży
  3. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Artura Boruca. Ma wśród najbliższych sportowca sprzed lat
  4. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Piotra Żyły, oniemieliśmy. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, jest związana za sportem
  5. Właśnie ujawniono ostatnie życzenie Diego Maradony. Napisał list, miał jedną prośbę
  6. Paulini z Jasnej Góry w słusznej sprawie. "To naturalny odruch serca, dzielimy się tym czym możemy"
  7. Luka w przepisach pozwoli na zrobienie przeglądu auta... za darmo

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News