Policja
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Czerwca 2020

Z ostatniej chwili: b. polski sportowiec zatrzymany przez policję. Prowadził pod wpływem, czeka go kara

Policja dokonała zatrzymania pojazdu kierowanego przez byłego polskiego sportowca. Funkcjonariusze stwierdzili, że zajmujący obecnie odpowiedzialne stanowisko w jednym ze szpitali zawodnik, zasiadając za kierownicą, dopuścił się złamania prawa. Mężczyzna stanie przed sądem i grozi mu nawet kara pozbawienia wolności. 

Policja w Gorzowie zatrzymała byłego zawodnika żużlowego, który obecnie pracował jako kierownik transportu medycznego w tamtejszym szpitalu. Mężczyzna kierował jednym z ambulansów pod wpływem alkoholu. Za ten czyn grozi mu kara nawet pozbawienia wolności.

Piotr Rocki walczy o życie. Wzruszające słowa otuchy od Wojciecha Kowalczyka (WIDEO)Piotr Rocki walczy o życie. Wzruszające słowa otuchy od Wojciecha Kowalczyka (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kto jest najbogatszym sportowcem na świecie? Ogromne zaskoczenie na szczycie rankingu
  2. Wideo - Cała Polska szuka kierowcy, który uziemił Lotnicze pogotowie ratunkowe. Wyznaczono nagrodę


Policja zatrzymała byłego sportowca za jazdę pod wpływem alkoholu

Zadziwiające informacje podało Radio Eska. Były żużlowiec Stali Gorzów został zatrzymany przez policję za kierowanie pojazdu pod wpływem alkoholu. I to nie byle jakiego pojazdu, a karetki pogotowia. 28-letni Łukasz C. 10 maja w Gorzowie Wielkopolskim wraz z innym pracownikiem pogotowia mieli wspólnie spożywać alkohol właśnie w karetce. Mężczyźni zatrzymali się przed sklepem spożywczym, w którym zakupili alkohol. Zaniepokojona pracownica sklepu zawiadomiła policję. Po krótkim czasie policyjny patrol zatrzymał prowadzoną przez Łukasza C. karetkę. Wyniki kontroli były szokujące.

Kto jest najbogatszym sportowcem na świecie? Ogromne zaskoczenie na szczycie rankinguKto jest najbogatszym sportowcem na świecie? Ogromne zaskoczenie na szczycie rankinguCzytaj dalej


Były żużlowiec Stali Gorzów stanie przed sądem

Mężczyzna kierujący pojazdem miał we krwi 0,99 promila alkoholu. Sanitariusz znajdujący się również w ambulansie także był pod wpływem alkoholu. Na szczęście nieodpowiedzialni pracownicy gorzowskiego szpitala w chwili zatrzymania nie przewozili żadnego pacjenta. Za swój czyn zostali natychmiast zwolnieni z pracy, a to nie koniec konsekwencji. Teraz były żużlowiec stanie przed sądem. Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu grozi mu grzywna, ograniczenie wolności lub też kara więzienia do lat dwóch.

Źródło: Radio Eska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niewiarygodne sceny na południu Polski. Wszystko nagrali, film jest niesamowity
  2. Policyjna akcja w Komorowie. Mężczyzna zabarykadował się w domu. Akcja antyterrorystów pod Warszawą
  3. Tą tragedią żyli wszyscy kibice. Legendarny gracz zginął w strasznym wypadku. Nie ma go z nami od roku
  4. Polscy kibice zatrzymani przez policję. Czekają ich bardzo surowe kary, popełnili poważne przestępstwa
  5. Robert Lewandowski jest o krok od historycznego osiągnięcia. Brakuje mu bardzo niewiele, by zostać legendą
  6. Zwolnienie pracowników coraz prostsze i szybsze. Pracodawcy tną koszty i zwalniają przez SMS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News