Policja kibice Lechia Gdańsk Arka Gdynia
East News
Autor Piotr Bernaciak - 1 Czerwca 2020

Polscy kibice zatrzymani przez policję. Czekają ich bardzo surowe kary, popełnili poważne przestępstwa

Policja poinformowała o zatrzymaniu trzech kibiców w jednym z największych polskich miast. Teraz prawdopodobnie czekają ich bardzo surowe kary w związku z pojawiającymi się oskarżeniami. Podano szczegóły akcji, do której doszło po jednym z meczów podwyższonego ryzyka.

Policja przekazała informacje o zatrzymaniu kibiców, którzy dopuścili się czynów karalnych w jednym z największych polskich miast. Wszystko wydarzyło się tuż po zakończeniu jednego z najciekawszych spotkań minionej kolejki polskiej Ekstraklasy. Funkcjonariusze spodziewali się podejrzanej aktywności fanów obu zespołów, dlatego byli przygotowani na interwencję.

Dowiedzieliśmy się, że zatrzymano trzy osoby, choć nie musi to być koniec w związku z serią groźnych zachowań tuż po zakończeniu spotkania. Podano równiez szczegóły interwencji władz. Nowe informacje wzbudziły sporo głosów krytyki u wielu osób, także u kibiców zwaśnionych zespołów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kto jest najbogatszym sportowcem na świecie? Ogromne zaskoczenie na szczycie rankingu
  2. Zdjęcia - Przeleciał ekskluzywnym Mercedesem przez Rondo. Zaparkował na pobliskiej łące
Robert Lewandowski jest o krok od historycznego osiągnięcia. Brakuje mu bardzo niewiele, by zostać legendąRobert Lewandowski jest o krok od historycznego osiągnięcia. Brakuje mu bardzo niewiele, by zostać legendąCzytaj dalej

Policja zatrzymała polskich kibiców

Wielu emocji kibicom dostarczył wczorajszy mecz Lechii Gdańsk z Arką Gdynia. Fani obu zespołów nie od dziś są wobec siebie wrogo nastawieni. Mimo wszystko z powodu obecnej sytuacji na stadionie nie mogli znaleźć się kibice, dlatego policja w teorii nie musiała obstawiać obiektu w Gdańsku. Obiektem interwencji stały się inne miejsca w okolicach stadionu.

Funkcjonariusze skupili się na rynku i okolicznych knajpach, w których regularnie kibice spotykają się w celu oglądania spotkania. Po spotkaniu fani mieli zachowywac się agresywnie, dlatego policja zdecydowała się na interwencję. Jeden z zatrzymanych został ukarany za napaść fizyczną na funkcjonariuszy, natomiast dwa pozostali pozostaną w areszcie z powodu posiadania narkotyków.

Anna Lewandowska pochwaliła się swoim tajemnym przepisem. Takiej ryby nie jedliście nigdy, prawdziwa rewelacjaAnna Lewandowska pochwaliła się swoim tajemnym przepisem. Takiej ryby nie jedliście nigdy, prawdziwa rewelacjaCzytaj dalej

Policja musiała podjąć interwencję

W pobliżu stadionu znajdowali się kibice, którzy zdecydowali się odpalić środki pirotechniczne. Jest to niezgodne z obecnie panującymi przepisami bezpieczeństwa związanymi z COVID-19, dlatego policja najprawdopodobniej również przeprowadzi dochodzenie w sprawie wyjaśnienia takiego zachowania fanów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa tragedia od 120 lat i nie chodzi o pandemię. Zupełnie nowe kłopoty w europejskim kraju
  2. Zwłoki mężczyzny w toalecie Urzędu Skarbowego. Tragedia w Otwocku
  3. Gwiazdor bezlitośnie skatował agresora. Wstrząsające nagranie z incydentu (WIDEO)
  4. Afera w Ekstraklasie. Piłkarz zadrwił z obowiązujących zakazów na oczach tysięcy kibiców (FOTO)
  5. Tragiczny wypadek dwóch młodych gwiazdorów. Ich samolot runął na ziemię, mieli tylko 23 lata
  6. Największe firmy handlu detalicznego w Polsce. Niespodziewana pozycja na podium przy Lidlu i Biedronce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News