Policja Korea mistrz świata
Pixabay - Tevenet
Autor Piotr Bernaciak - 3 Maja 2020

Niewyobrażalny dramat. Mistrz świata zatrzymany przez policję, nastolatka nie miała żadnych szans

Policja musiała interweniować i dokonać zatrzymania dwukrotnego mistrza świata w związku z sensacyjnymi wiadomościami. Dowiedzieliśmy się, że miał on wykorzystać nastoletnią dziewczynę. Wiadomości o jego zachowaniu doprowadziły do gigantycznego skandalu.

Policja musiała zareagować na przerażające doniesienia dotyczące przestępstwa, które miał popełnić jeden z najbardziej znanych sportowców. Wydawałoby się, że zawodnicy z samego topu nie pozwalają sobie na tego typu zachowania, jednak okazuje się, że nie każdy z idoli publiczności może być uznawany za dobrą osobę i po czasie wszystko wychodzi na jaw.

Dziś dowiedzieliśmy się o tym, że policja zatrzymała dwukrotnego mistrza świata w związku z koszmarnym przestępstwem, którego miał się dopuścić w ostatnim czasie. W wyniku jego działań ucierpieć miała zaledwie nastoletnia dziewczyna. Doniesienia mediów wywołały ogromne zdziwienie, a wręcz wzburzenie u kibiców, którzy mogli oglądać jego walki.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Robert Kubica ujawnił, gdzie mieszka. Prawdziwe luksusy, za tysiące euro. Jeden szczegół przyciąga uwagę (FOTO)
   2. Wysiadły z samochodu po kolizji, by zobaczyć co się stało. Zginęły na miejscu
Druzgocące słowa Adama Małysza. Skoczek ostrzegł wszystkich Polaków, mocne przesłanieDruzgocące słowa Adama Małysza. Skoczek ostrzegł wszystkich Polaków, mocne przesłanieCzytaj dalej

Policja zatrzymała znanego sportowca

Serwis Polsat News informuje, że w Korei Południowej doszło do aresztowania Wang Ki-Chuna, wicemistrza olimpijskiego z Pekinu i dwukrotnego mistrza świata w judo. Mężczyzna był doskonale znany fanom sportów walki, którzy cenią sobie azjatyckich zawodników. Zazwyczaj ich pojedynki stoją na bardzo wysokim poziomie i nie inaczej było z Wang Ki-Chunem.

Zawodnik został aresztowany pod zarzutem gwałtu na nastolatce. Dziewczyna nie mogła mieć żadnych szans z tak silnym mężczyzną, dlatego sprawa wzbudziła ogromne wzburzenie. Co ciekawe, nie są to pierwsze problemy znanego zawodnika z prawem. W przeszłości bywał już czasowo zatrzymywany przez służby.

Z ostatniej chwili: Robert Lewandowski przeszedł kolejny test na koronawirusa. Poznaliśmy wynikiZ ostatniej chwili: Robert Lewandowski przeszedł kolejny test na koronawirusa. Poznaliśmy wynikiCzytaj dalej

Policja musiała zatrzymać mistrza świata

Znany dżudoka ma zaledwie 31 lat, lecz wobec tak poważnych oskarżeń jego kariera sportowa może nagle dobiec końca. Jeżeli jednak wszystko się potwierdzi, najprawdopodobniej nikt nie będzie tego żałował.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilny apel do Polaków. Ważne informacje z południa Polski
  2. Od jutra nowe godziny robienia zakupów. Ważne zmiany, które dotkną wszystkich
  3. Nie tylko piłka nożna wraca do gry. Pojawił się pomysł na kontynuowanie NBA
  4. Były reprezentant Polski zdenerwował kibiców. Chce zarabiać więcej jak premier. Innymi pieniędzmi gardzi
  5. Były piłkarz gotuje się przed walką z Najmanem. "Pseduosportowiec. Będzie mu przykro, kiedy dostanie lanie"
  6. Już od sierpnia ruszają istotne zmiany w sklepach. Smartfon będzie teraz jeszcze bardziej potrzebny

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News