Policja
Pixabay
Autor - 15 Sierpnia 2020

Policja nagle wkroczyła do domu ulubieńca fanów. Odkryła przerażającą prawdę, legenda okazała się przestępcą

Policja w Norwegii zatrzymała niezwykle utytułowanego sportowca, który przez lata cieszył się niezwykłą popularnością. Problemy 13-krotnego mistrza świata zaczęły się od zwykłego przekroczenia prędkości, które doprowadziło jednak do przeszukania jego domu i odkrycia przykrej prawdy o sportowcu.

Policja zatrzymała w ostatnich dniach jednego z czołowych norweskich biegaczy ostatnich lat. Zawodnik, który wielokrotnie stawał na podium największych międzynarodowych imprez znacznie przekroczył prędkość, czym zwrócił na siebie uwagę mundurowych. Później było już tylko gorzej.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Krystyna Hajec-Wleciał, była kochana przez pokolenia Polaków
  2. Będą wielkie zmiany, Sejm potwierdził. Dotyczy milionów polskich turystów
Wielka radość w rodzinie Mariusza Pudzianowskiego. Na świat przyszła mała Julcia, gratulujemyWielka radość w rodzinie Mariusza Pudzianowskiego. Na świat przyszła mała Julcia, gratulujemyCzytaj dalej

Policja znalzał narkotyki w mieszkaniu sławnego sportowca

Były norweski biegacz narciarski, Petter Northug, wpadł w poważne kłopoty. Niedawno utytułowany sportowiec został zatrzymany za znaczne przekroczenie prędkości. Funkcjonariusze podejrzewali, że Norweg może być pod wpływem substancji odurzających, dlatego zdecydowano się na skierowanie go na badania oraz przeszukanie jego domu.

Tam policja odkryła, że istotnie, utytułowany biegacz narciarski posiadał niewielkie ilości kokainy. Nie jest to jednak dużym usprawiedliwieniem, ponieważ w Norwegii każda ilość narkotyków jest zakazana. Northug nie zamierza jednak unikać sprawiedliwości i na swoim profilu na Instagramie poinformował, że dobrowolnie podda się karze.

Gdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Absolutnie nikt nie zdawał sobie sprawyGdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Absolutnie nikt nie zdawał sobie sprawyCzytaj dalej

Ulubieniec fanów okazał się przestępcą

Petter Northug nie był może kochany przez wszystkich, gdyż w swojej bogatej karierze często prowokował rywali. Wielu kibiców lubi jednak takich charakternych zawodników. Jednkże bez względu na swoją postawę, był po prostu świetnym biegaczem. 13-krotnie sięgał po złoto mistrzostw świata, dwukrotnie zdobył Kryształową Kulę za zwycięstwo w Pucharze Świata. Również na zimowych igrzyskach olimpijskich odnosił duże sukcesy, zdobywając w 2010 roku w Vancouver cztery medale, w tym dwa złote.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kupują je wszyscy rodzice swoim dzieciom do pokojów. UOKiK ostrzega, co trzecie ma poważne wady
  2. Starlink oficjalnie rozpoczął działanie. Znamy pierwsze pomiary prędkości Internetu od Elona Muska
  3. Z ostatniej chwili. Jerzy Brzęczek powołał piłkarzy reprezentacji Polski, są duże niespodzianki
  4. Piłkarze Śląska Wrocław złamali restrykcyjne prawo. Teraz będą musieli wyciągnąć z portfela tysiące złotych
  5. Buty noszone przez legendę NBA, Michaela Jordana, wystawione na aukcji. Sprzedano je za astronomiczną kwotę
  6. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News