Policja polscy kibice GKS Katowice Ruch Chorzów
PxHere - CC0 Public Domain
Autor Piotr Bernaciak - 20 Kwietnia 2020

Polscy kibice zatrzymani przez policję. Tłumaczenie było absurdalne, czeka ich bardzo surowa kara

Policja pod osłoną nocy dokonała zatrzymania polskich kibiców, którzy zebrali się w jednym z miast. Już teraz wiemy, że najprawdopodobniej czekają ich bardzo wysokie kary. Złamanie obostrzeń może być w tym wypadku wyjątkowo kosztowne.

Policja poinformowała o akcji zatrzymania polskich kibiców, która została zakończona powodzeniem. Fani jednego z naszych klubów zostali przyłapani przez funkcjonariuszy, którzy dowiedzieli się o całym zamieszaniu i wszczęli dochodzenie, które miało wyjaśnić przyczynę takiego zachowania. Tłumaczenie, które padło z ust kibiców brzmi kuriozalnie, a wręcz absurdalnie w kontekście zatrzymania.

Do akcji doszło dzisiejszej nocy w jednym z największych polskich miast. Policja ma już swoją teorię, zgodnie z którą zajście kibiców miało jasny cel, który jest wyjątkowo oburzający. Na szczęście udało się powstrzymać fanów przed popełnieniem przestępstwa.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Cristiano Ronaldo ma w nosie epidemię. Pojawił się na wielkiej imprezie razem z chorą matką
  2. Maseczki mogą zostać z nami na najbliższe dwa lata. Wiceminister zdrowia wyjaśnia
Była dziewczyna reprezentanta Polski prezentuje swoje wdzięki w bikini. Piłkarz ma czego żałować (FOTO)Była dziewczyna reprezentanta Polski prezentuje swoje wdzięki w bikini. Piłkarz ma czego żałować (FOTO)Czytaj dalej

Policja zatrzymała polskich kibiców

Chorzowska policja zainteresowała się kilkoma pojazdami, które jechały wspólnie i zatrzymały się przy ulicy Katowickiej. Natychmiast podjęto interwencję i zatrzymano trzynastu mężczyzn, którzy okazali się kibicami jednego z niedalekich klubów piłkarskich. Ich tłumaczenie było absurdalne, bowiem twierdzili, że chcieli wspólnie zwiedzać miasto nocą. Te słowa nikogo nie przekonały.

Jakie były prawdziwe metody ich działań? Jak donosi "Dziennik Zachodni" zatrzymani byli kibicami GKS-u Katowice, którzy wybrali się do Chorzowa, by zniszczyć graffiti Ruchu Chorzów w noc poprzedzającą obchody stulecia klubu. Wskazywać na to mają farby w sprayu, które mężczyźni mieli wraz ze sobą.

Lewandowski zaatakowany przez Norwegów. Polski gwiazdor odpowiedział z klasąLewandowski zaatakowany przez Norwegów. Polski gwiazdor odpowiedział z klasąCzytaj dalej

Policja pochwaliła się skuteczną interwencją

- Za popełnione wykroczenia mężczyźni zostali ukarani mandatami, ponadto całe zdarzenie mundurowi opisali w notatce dotyczącej naruszeń, zakazów i ograniczeń związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, która trafi teraz do Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Chorzowie. Organ ten może nałożyć na nich grzywnę w wysokości nawet 30 tys. zł - informuje śląska policja na swojej stronie internetowej.

Wygląda więc na to, że podróż do Chorzowa celem "zwiedzania miasta nocą" może okazać się dla fanów wyjątkowo kosztowna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Morawiecki przekazał najnowsze informacje ws. walki z epidemią. Polska podobno pobiła rekord świata
  2. Tajemnicze dźwięki w Warszawie. Mieszkańcy zaniepokojeni, skąd one pochodzą?
  3. Była dziewczyna reprezentanta Polski prezentuje swoje wdzięki w bikini. Piłkarz ma czego żałować (FOTO)
  4. Najlepsza bramka w historii Barcelony. Ten gol otworzył Messiemu wrota do wielkiej kariery (WIDEO)
  5. Policja rozbiła bojówkę klubu z Ekstraklasy. Mieli siekiery, maczety, noże i narkotyki
  6. Godziny dla seniorów już nie codziennie. Sklepy ograniczają udogodnienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News