Policja
Pixabay
Autor Piotr Mika - 21 Sierpnia 2020

Aż trudno uwierzyć. Wielka gwiazda światowego futbolu zatrzymana przez policję z samego rana

Policja na greckiej wyspie Mykonos w piątek rano dokonała zatrzymania trzech angielskich turystów. Jak się później okazało, wśród nich jest gwiazda jednego z czołowych klubów Premier League, Manchesteru United. Podobno zawodnik wdał się w bójkę, a później miał zaatakować również interweniujących funkcjonariuszy.

Policja została wezwana do jednego z barów na greckiej wyspie Mykonos, gdzie doszło do sprzeczki pomiędzy turystami. Okazało się, że zwaśnionymi stronami były dwie różne grupy Anglików, a gdy funkcjonariusze pojawili się na miejscu, zostali zaatakowani. Ostatecznie doszło do zatrzymania trzech osób, w tym popularnego zawodnika Manchesteru United.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. 10-letnia dziewczynka zaszła w ciążę. Porażające, kto okazał się ojcem
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Nowy zakaz dla części turystów. Dotyczy tysięcy ludzi
Marta Linkiewicz pokazała swoją intymność w internecie. Przekroczyła ostatnią granicę, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Marta Linkiewicz pokazała swoją intymność w internecie. Przekroczyła ostatnią granicę, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Policja zatrzymała gwiazdora światowego futbolu

Jak podają media, wśród trójki zatrzymanych Anglików znajduje się 27-letni Harry Maguire, środkowy obrońca czołowego angielskiego zespołu, Manchesteru United. Maguire wybrał się na Mykonos, aby odpocząć po zakończonym sezonie. To miejsce jest bardzo popularne wśród turystów, również tych z grubszym portfelem.

Według relacji lokalnych mediów Maguire i jego znajomi wdali się w bójkę z inną grupą angielskich turystów. Gdy na miejscu pojawiła się policja, trzech mężczyzn biorących udział w sprzeczce podobno zaatakowało funkcjonariuszy, co skończyło się ich aresztowaniem. Wśród tych, którzy zostali zatrzymani znalazł się również angielski zawodnik.

Fantastyczne wiadomości dla kibiców polskich skoczków. Podjęto zupełnie niespodziewaną decyzjęFantastyczne wiadomości dla kibiców polskich skoczków. Podjęto zupełnie niespodziewaną decyzjęCzytaj dalej

Klub wydał oficjalne oświadczenie

Na tę chwilę nie można przesądzać, żę Harry Maguire był jednym z agresorów, ponieważ nie ma oficjalnie potwierdzonych informacji. Wydaje się jednak, że nie znalazł się on greckim areszcie przypadkiem. Manchester United wydał tylko lakoniczne oświadczenie w tej sprawie, informując, że zdaje sobie sprawę z zaistniałej sytuacji. - Klub jest świadomy domniemanego incydentu z udziałem Harry'ego Maguire'a na Mykonos ostatniej nocy - napisano w komunikacie.

Źródło: dailymail.co.uk

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już pewne, Sejm zatwierdził ustawę. Kierowcy będą zachwyceni
  2. Doigrali się. Ogromne kary dla UPC, będą prezenty dla klientów
  3. Piotr Żyła zadziwił wszystkich Polaków. Nie ma czasu na romanse, wsiadł na traktor i wtedy się zaczęło (FOTO)
  4. Wyciekło nieznane zdjęcie Marty Linkiewicz. Zapozowała zupełnie nago, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Prezes Barcelony potwierdził najważniejszą informację. Ogłosił wszystko w środku nocy
  6. Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osobowe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News