Policja
Pixabay
Autor Wojciech Olszowy - 21 Grudnia 2020

Słynny sportowiec pilnie zatrzymany przez policję. Miał popełnić straszliwe przestępstwo, brak nam słów

Policja aresztowała słynnego boksera, Kabary'ego Salema. Zarzut, jaki postawiono pięściarzowi jest potworny. Sportowiec miał dopuścić się strasznej zbrodni. Salem ma odpowiedzieć za zabójstwo swojej córki, do którego miało dojść w październiku 2019 roku.

  • Policja zatrzymała znanego boksera, Kabary'ego Salema
  • Egipcjanin został oskarżony o zabójstwo swojej córki
  • Do morderstwa miało dojść w październiku 2019 roku
  • Sportowiec czeka na rozprawę

Policja po roku śledztwa aresztowała Kabary'ego Salema. Bokser po rzekomym zabójstwie córki miał uciec do Egiptu. Został już przetransportowany z powrotem do USA, gdzie zajmie się nim sąd.

Policja zatrzymała słynnego boksera

Do morderstwa miało dojść w październiku 2019 roku. Ciało córki pięściarza, 25-letniej Oli Salem, znalazł biegacz w parku Staten Island.

Chwilę po tym wydarzeniu Kabary Salem opuścił Stany Zjednoczone i wrócił do Egiptu. Po ponad roku policjanci znaleźli go na Bliskim Wschodzie i dokonali aresztowania. Bokser został przetransportowany do USA. Usłyszał już zarzuty.

Wciąż jednak nie są znane dokładne okoliczności zbrodni. Nie wiadomo także, dlaczego Salem zabił swoją córkę, jaki miał motyw. Prokuratura na ten moment odmawia wszelkich komentarzy. - Prokuratorzy nie udzielili komentarza w niedzielę. Nazwisko adwokata nie jest jeszcze dostępne" - informuje portal abc7ny.com

Z ostatniej chwili. Sąd wydał nakaz aresztowania byłego najlepszego zawodnika świataZ ostatniej chwili. Sąd wydał nakaz aresztowania byłego najlepszego zawodnika świataCzytaj dalej

Policja. Kim był Kabary Salem?

Salem urodził się w 1968 roku. W 1991 r. zdobył złoty medal na Igrzyskach Afrykańskich. Walczył także na Igrzyskach Olimipijskich w 1992 oraz 1996 roku.

W 1999 roku stoczył walkę Randiem Carverem, który przed pojedynkiem z Egipcjaninem był niepokonany. W 10. rundzie Salem posłał przeciwnika na deski i wygrał tę walkę. Nokaut okazał się tragiczny. Carver zmarł w szpitalu, w wyniku odniesionych obrażeń.

W 2004 roku przegrał na punkty z Joe'm Calzaghe'iem, choć wcześniej jego przeciwnik leżał na ringu, a sędzia już odliczał. Rywal ostatecznie się podniósł i kontynuował walkę. Zdaniem sędziów to on był zwycięzcą pojedyku. Werdykt nie spodobał się Salemowi, który zaatakował pięściarza i jego pas WBO.

W trakcie swojej kariery był uważany za jednego z najmocniej bijących bokserów w wadze superśredniej. Miał przy tym także łatkę jednego z najbardziej faulujących pięściarzy. W zawodowym ringu stoczył 29 pojedynków, z których wygrał 23, w tym dwanaście przez nokaut.

Artykuły polecane przed redakcję ZeStadionu.pl:

d

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News