Policja
Pixabay
Autor Piotr Mika - 22 Sierpnia 2020

Polski piłkarz zatrzymany przez policję. Grożą mu bardzo poważne konsekwencje

Policja zatrzymała jednego z polskich piłkarzy, który w rażący sposób złamał zasady reżimu sanitarnego. Zawodnik mimo świadomości bycia zarażonym koronawirusem wziął udział w meczu swojej drużyny, narażając wszystkich uczestników spotkania na zakażenie. Wymiar sprawiedliwości może być w tej sytuacji bezwzględny.

Policja szybko znalazła winnego całego zamieszania, który nie zastosował się do zasad kwarantanny i opuścił miejsce zamieszkania, mimo otrzymania pozytywnego wyniku testu na COVID-19. 28-latek wziął udział w meczu swojej drużyny, a po powrocie z niego został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. 10-letnia dziewczynka zaszła w ciążę. Porażające, kto okazał się ojcem
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Nowy zakaz dla części turystów. Dotyczy tysięcy ludzi
Tak wygląda nowy dom Anny i Roberta Lewandowskich. Luksusy nie z tej ziemi kosztujące miliony złotych (FOTO)Tak wygląda nowy dom Anny i Roberta Lewandowskich. Luksusy nie z tej ziemi kosztujące miliony złotych (FOTO)Czytaj dalej

Policja zatrzymała zarażonego piłkarza

28-letni zawodnik Kmity Zabierzów udał się w środę do Krzeszowic, gdzie wziął udział w meczu sparingowym swojej drużyny przeciwko tamtejszemu Świtowi. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że dzień wcześniej uzyskał on pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Piłkarz został aresztowany na trzy miesiące.

Zawodnik swoim zachowaniem naraził wiele osób na zakażenie się koronawirusem, więc prokuratura może postawić mu zarzut sprowadzenia powszechnego zagrożenia dla zdrowia i życia. To by oznaczało, że 28-latkowi grozi nawet 8 lat pozbawienia wolności.

Anna Lewandowska zadziwia w dniu urodzin męża. Pokazała się bez ubrania przed tysiącami Polaków, co za widok (FOTO)Anna Lewandowska zadziwia w dniu urodzin męża. Pokazała się bez ubrania przed tysiącami Polaków, co za widok (FOTO)Czytaj dalej

Oba zespoły wysłane na kwarantannę

Piłkarz Kmity Zabierzów biorąc udział w meczu mógł zarazić nie tylko kolegów z drużyny, ale także zawodników Świtu Krzeszowice. Oba zespoły zostały objęte kwarantanną, a sanepid ma ustalić krąg osób, z którymi mógł mieć kontakt zarażony. Zarząd A-klasowej Kmity zwrócił się już do Wydziału Gier Małopolskiego Związku Piłki Nożnej o odwołanie najbliższego spotkania ligowego z zespołem Dąbski Kraków.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już pewne, Sejm zatwierdził ustawę. Kierowcy będą zachwyceni
  2. Doigrali się. Ogromne kary dla UPC, będą prezenty dla klientów
  3. Piotr Żyła zadziwił wszystkich Polaków. Nie ma czasu na romanse, wsiadł na traktor i wtedy się zaczęło (FOTO)
  4. Wyciekło nieznane zdjęcie Marty Linkiewicz. Zapozowała zupełnie nago, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Prezes Barcelony potwierdził najważniejszą informację. Ogłosił wszystko w środku nocy
  6. Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osobowe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News