Policja
Pixabay
Autor Piotr Mika - 24 Września 2020

Polska policja aresztowała grupę kibiców znanego klubu. Okazało się, że popełnili straszne przestępstwo

Policja w dokonała zatrzymań osób podejrzanych o produkcję i handel dużymi ilościami narkotyków. Okazało się, że część aresztowanych jest bezpośrednio powiązana z grupą pseudokibiców jednego ze znanych polskich zespołów. Środki odurzające miały być rozprowadzane m.in. wśród kibiców na meczach piłkarskich.

Policja w Łodzi od kilku tygodni prowadziła dochodzenie w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej, która miała zajmować się produkcją oraz handlem nielegalnymi środkami odurzacjącymi. 21 września dokonano aresztowania podejrzanych osób, które okazały się być powiązane z łódzkim środowiskiem pseudokibiców.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kiedy wyszło na jaw, kim jest ojciec Mariusza Pudzianowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma ogromne powiązania ze sportem
  2. Z chińskiego laboratorium wydostała się groźna bakteria. Zakażenia już liczą w tysiącach
  3. Sernik od Justyny Żyły. Pyszne ciasto w unikatowym wykonaniu
Kiedy wyszło na jaw, kim jest ojciec Mariusza Pudzianowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma ogromne powiązania ze sportemKiedy wyszło na jaw, kim jest ojciec Mariusza Pudzianowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma ogromne powiązania ze sportemCzytaj dalej

Policja zatrzymała kibiców jednej z łódzkich drużyn

30 czerwca 2020 roku w ręce funkcjonariuszy wpadł 54-letni mężczyzna podejrzany o produkcję amfetaminy. Dalsze dochodzenie prowadzone przez Wydział do Walki z Przestępczością Pseudokibiców KWP w Łodzi doprowadziło policjantów do kolejnych osób ze środowiska pseudokibiców, które mogły być zamieszane w proceder produkcji oraz handlu narkotykami.

Do kolejnych aresztowań doszło w poniedziałek 21 września. Policja weszła do kilku mieszkań wytypowanych w trakcie dochodzenia i dokonano zatrzymania pięciu osób: trzech mężczyzn w wieku 38, 38 i 40 lat oraz dwie kobiety w wieku 38 i 57 lat. Część z tych osób była bezpośrednio powiązana z grupą pseudokibiców jednego z łódzkich klubów.

Marta Linkiewicz zrzuciła ubrania i pokazała się tysiącom Polaków w sieci. Wszystko na widoku (FOTO)Marta Linkiewicz zrzuciła ubrania i pokazała się tysiącom Polaków w sieci. Wszystko na widoku (FOTO)Czytaj dalej

Narkotyki rozprowadzane na stadionach?

Okazało się, że w zorganizowana grupa przestępcza swoją działalność prowadziła od 2012 roku. W tym czasie mogła ona wprowadzić na czarny rynek nawet 200 kg nielegalnych środków odurzających, handel miał odbywać się w miekszaniach, ale również na stadionach wśród kibiców w trakcie imprez sportowych.

W trakcie przeszukań wspomnianych mieszkań policja znalazła amfetaminę, marihuanę oraz 1000 litrów alkoholu nieznanego pochodzenia. Podejrzanym grozi nawet do 15 lat pozbawienia wolności. Nie podane z którym dokładnie klubem związani były zatrzymane osoby.

Źródło: Express Ilustrowany

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Tragiczny wypadek. Młodzi motocykliści nie mieli żadnych szans w zderzeniu z samochodem
  2. Naukowcy aż osłupieli, gdy zobaczyli najnowsze zdjęcia. Wielka Czarna dziura zrobiła coś niezwykłego
  3. Ważna wiadomość z ostatniej chwili dla fanów skoków narciarskich. Podjęto bardzo ważną decyzję ws. konkursu
  4. Marta Linkiewicz zrzuciła ubrania i pokazała się tysiącom Polaków w sieci. Wszystko na widoku (FOTO)
  5. Anna Lewandowska prosi wszystkich Polaków o pilną pomoc. Czasu jest coraz mniej, potrzebne są pieniądze
  6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News