Policja Rafał Sz.
YouTube - Rybnicki Magazyn Żużlowy
Autor Piotr Bernaciak - 27 Marca 2020

Znany polski sportowiec aresztowany. Jeszcze niedawno był ulubieńcem kibiców

Policja tymczasowo aresztowała byłego sportowca, który dopuścił się przestępstwa. Wiele wskazuje na to, że czekają go ogromne problemy. Wszystkie okoliczności zdarzenia mogą mu zaszkodzić.

Policja została wezwana po zdarzeniu, do którego doszło kilka dni temu. Jeden z polskich byłych sportowców doprowadził do wypadku drogowego, w konsekwencji którego prowadząca drugi pojazd kobieta została poważnie ranna. Były zawodnik zbiegł z miejsca zdarzenia, jednak został szybko złapany przez policję. Sprawa przeciwko niemu ruszyła pełną parą.

Jak się dowiadujemy, okoliczności zdecydowanie nie sprzyjają mężczyźnie. Dowiadujemy się między innymi, że odmówił on badania alkomatem tuż po wypadku, co sprawia, że pojawia się bardzo poważne podejrzenie o tym, że był pod wpływem alkoholu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)
  2. Zrobisz przelew i możesz dostać karę. Na tych, którzy nie stosują się do przepisów czekają groźne konsekwencje
Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)Czytaj dalej

Policja zatrzymała byłego sportowca

Rafał Sz. doprowadził do wypadku w Raciborzu na skutek źle przeprowadzonego manewru wyprzedzania. Jego pojazd zderzył się z mazdą, którą jechała 33-letnia kobieta. Obecnie jest ona w stanie krytycznym i lekarze walczą o jej życie. 38-letni Sz. uciekł z miejsca zdarzenia pieszo, lecz został złapany przez policję, która zjawiła się na na miejscu błyskawicznie.

Odmówił on poddaniu się badania alkomatem, co sprawia, że pojawia się coraz więcej podejrzeń. Na ten moment grozi mu 12 lat pozbawienia wolności, choć ewentualny wyrok może ulec znacznemu zwiększeniu.

Poznaliśmy datę igrzysk olimpijskich w Tokio? Kibice będą musieli jeszcze długo poczekaćPoznaliśmy datę igrzysk olimpijskich w Tokio? Kibice będą musieli jeszcze długo poczekaćCzytaj dalej

Policja zatrzymała Rafała Sz.

Policja zatrzymała tymczasowo Rafała Sz. 38-latek jeszcze niedawno był jednym ze znanych sportowców, występował między innymi w żużlowej Ekstralidze w jednym z najbardziej znanych klubów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica
  2. Tragiczny wypadek na Mazowszu. Dwaj kierowcy zakleszczeni, jeden nie żyje
  3. Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)
  4. Poznaliśmy datę igrzysk olimpijskich w Tokio? Kibice będą musieli jeszcze długo poczekać
  5. Manuel Neuer bliski odejścia z Bayernu. Może trafić do Premier League
  6. Partner Magdy Gessler jest lekarzem. Przekazała przykre wieści o jego pracy, jest jej smutno

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News