Policja zatrzymanie trener
CC0 Public Domain
Autor Piotr Bernaciak - 27 Maja 2020

Znany trener zatrzymany przez policję. Postawiono mu bardzo poważne zarzuty, grozi mu więzienie

Policja przekazała kibicom z całego świata informacje o zatrzymaniu jednego ze znanych trenerów. Sensacyjne wieści wskazują na to, że mógł być zamieszany w zlecenie morderstwa. Wiadomości o jego aresztowaniu wywołały ogromne zdziwienie u kojarzących go kibiców.

Policja przekazała mediom informacje dotyczące zatrzymania jednego ze znanych trenerów w świecie MMA. Mężczyzna od dłuższego czasu mógł cieszyć się sławą w związku ze znakomitymi osiągnięciami swoich podopiecznych, jednak nikt nie przewidywał, że jego kariera będzie mogła zostać przerwana w tak sensacyjny sposób. Postawiono mu bardzo poważne zarzuty.

Dowiadujemy się, że słynny trener ma wiele wspólnego ze zleceniem zabójstwa jednego z biznesmenów. Kibice nie mieli pojęcia o jego pozasportowej działalności, dlatego informacja o zatrzymaniu szkoleniowca jest niemałym zaskoczeniem. Trudno było przewidywać, że dojdzie do tak spektakularnego zatrzymania.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambol
Przełamanie Krzysztofa Piątka. Polak w końcu trafia do siatki w arcyważnym meczuPrzełamanie Krzysztofa Piątka. Polak w końcu trafia do siatki w arcyważnym meczuCzytaj dalej

Policja zatrzymała znanego trenera

Władimir Hosea został dziś zatrzymany przez policję w Rosji. Trener ten był znany jako przedstawiciel świata MMA i szkoleniowiec najbardziej znanych zawodników, z Mohamedem Ismaiłowem na czele. Wielu z nich udało mu się nawet poprowadzić do tytułu mistrza świata, co niewątpliwie stawiało go wśród najlepszych trenerów na świecie. Dziś nadeszły sensacyjne wiadomości.

Trener został zatrzymany w związku z podejrzeniami o uczestniczeniu w zleceniu zabójstwa rosyjskiego biznesmena. W sprawie aresztowano również jego żonę, która miała być stroną zlecającą, ale także kilka innych osób. Grozi im wiele lat pozbawienia wolności.

Świetna informacja dla Krzysztofa Piątka. Znany klub chce zainwestować miliony w napastnika HerthyŚwietna informacja dla Krzysztofa Piątka. Znany klub chce zainwestować miliony w napastnika HerthyCzytaj dalej

Policja przekazała szokujące informacje

Jeżeli zarzuty potwierdzą się, to trudno jest przewidywać, by Hosea wrócił do pracy w profesjonalnym sporcie. Jeżeli doniesienia o jego uczestnictwie w planie morderstwa biznesmena zostaną udowodnione, to prawdopodobnie zostanie on skazany na dożywocie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowe informacje ws. noszenia maseczek. Ściągniemy, ale nie wszędzie
  2. Poważny wypadek na drodze do Gdańska. Ranne dzieci, droga zablokowana
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Rząd wprowadza nowe zasady dotyczące urlopów. Możesz nie doczekać się wakacji wtedy, kiedy planujesz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News