policja zatrzymała sędziego
biblioteka Canva
Autor Łukasz Kowalski - 29 Maja 2020

Z ostatniej chwili: znany sędzia zatrzymany przez policję. Grozi mu kara pozbawienia wolności

Policja zatrzymała w Bośni i Hercegowinie arbitra znanego z prowadzenia meczów Ligi Mistrzów. Sędzia zeznawał w sprawie handlu bronią i narkotykami, a także sutenerstwa. - To był największy błąd w moim życiu - tłumaczy sędzia. Policja teraz będzie badać sprawę.

Policja w Bośni i Hercegowinie zatrzymała międzynarodowego sędziego piłkarskiego Slavko Vincicia. Bośniacka policja przerwała imprezę w jednej z willi, w której znajdował się także słoweński sędzia. Służby zatrzymały 36 osób w tym arbitra, w związku z podejrzeniem o handel bronią i narkotykami, a także sutenerstwo.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambol
Anna Lewandowska zdradziła swój kulinarny sekret. W przepisie na jej ogórkową zakocha się każda PolkaAnna Lewandowska zdradziła swój kulinarny sekret. W przepisie na jej ogórkową zakocha się każda PolkaCzytaj dalej

Policja zatrzymała sędziego Ligi Mistrzów

40- letni międzynarodowy sędzia został zatrzymany w Bośni i Hercegowinie. W jednej z tamtejszych willi odbywała się impreza, którą zakończył nalot policji. Policja zatrzymała 36 osób w tym także Vincicia. Arbiter został przesłuchany przez służby, które będą teraz badać czy jest współpracownikiem przestępców podejrzanych o handel bronią i narkotykami, oraz sutenerstwo.

Sam sędzia wyznał, że przyjęcie zaproszenia na imprezę było błędem.

- Po spotkaniu z partnerami biznesowymi zostaliśmy zaproszeni na uroczystość na ranczo. Zgodziliśmy się, a to był największy błąd w moim życiu. Po nalocie policji zeznawałem w areszcie i wyjaśniłem, że nie znam tych ludzi, po czym pozwolili mi wrócić do domu - powiedział w rozmowie ze słoweńskim portalem 24ur.com.

Michal Doleżal przekazał ważne informacje dla polskich kibiców. Zdradził, jak wyglądają treningi skoczków narciarskichMichal Doleżal przekazał ważne informacje dla polskich kibiców. Zdradził, jak wyglądają treningi skoczków narciarskichCzytaj dalej

Policja będzie badać czy arbiter brał udział w zorganizowanej grupie przestępczej

Policja z Bośni i Hercegowiny na miejscu imprezy znalazła broń, narkotyki, gotówkę oraz ujawniła obecność prostytutek. Policja będzie kontynuować śledztwo związane ze zorganizowaną grupą przestępczą, która miała zajmować się sutenerstwem oraz handlem bronią i narkotykami. Służby będą ustalać czy Vincić rzeczywiście znalazł się na przyjęciu przypadkiem.

Słoweniec jest sędzią FIFA od 2010 roku. Już dwa lata później sędziował spotkania podczas Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie gdzie był asystentem Damira Skominy. W tym sezonie prowadził m.in.: trzy spotkania Ligi Mistrzów. Kibice z Polski mogą go kojarzyć z sędziowania spotkania el. do Ligi Europy pomiędzy Rangers FC i Legią Warszawa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wykryli 101 niezidentyfikowanych obiektów latających. Wyznanie Francji
  2. Czarna wizja jasnowidza Jackowskiego. Zacznie się nagle, wszystkich nas zaskoczy
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Pięciu producentów samochodów wydłuża gwarancję. Twoje auto też może być objęte programem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News