Polsat Mateusz Borek
Pexels - Samer Daboul
Autor Piotr Bernaciak - 4 Maja 2020

Gwiazdor Polsatu wygadał się na wizji. Mógł poprowadzić znany polski klub, tajemnica wyszła na jaw

Polsat przez lata pracy w branży sportowej stał się jednym z najbardziej znanych mediów na rynku. Jeden z jego pracowników mógł jednak pójść zupełnie inną drogą. Nikt nie spodziewał się tak sensacyjnej informacji.

Polsat przez lata miał w swoich szeregach jednego z najlepszych komentatorów sportowych w naszym kraju. Do dziś uchodzi on za wielkiego specjalistę i człowieka będącego nieodłącznie związanego z polskim sportem i telewizją, nawet pomimo tego, że sam już nie pracuje w Polsacie. Okazuje się, że mógł on nawet pracować w największych polskich klubach.

Teraz były gwiazdor Polsatu pracuje już w zupełnie innej stacji sportowej, jednak mimo wszystko w jednym z najnowszych programów ujawnił, że przed laty dostawał ciekawe propozycje ze strony klubowych włodarzy. Jak się okazuje, mógł nawet poprowadzić kilka klubów z polskiej czołówki, co dla wielu osób może być gigantycznym zaskoczeniem. Nikt nie mógł spodziewać się takiego kandydata.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Kubica ujawnił, gdzie mieszka. Prawdziwe luksusy, za tysiące euro. Jeden szczegół przyciąga uwagę (FOTO)
  2. Wysiadły z samochodu po kolizji, by zobaczyć co się stało. Zginęły na miejscu
Mały piłkarz walczy o życie. Antoś potrzebuje pomocy, wszyscy mogą pomóc, czasu jest małoMały piłkarz walczy o życie. Antoś potrzebuje pomocy, wszyscy mogą pomóc, czasu jest małoCzytaj dalej

Polsat stracił jednego z najlepszych komentatorów

Mateusz Borek cieszy się obecnie opinią jednego z najlepszych polskich komentatorów sportowych, nawet pomimo faktu, że obecnie nie pracuje on w stacji posiadającej prawa do transmitowania spotkań. Przez wiele lat był związany z Canal+, ale to praca w telewizji Polsat dała mu największą popularność dzięki komentowaniu licznych spotkań reprezentacji Polski.

Obecnie Borek pracuje przy "Kanale Sportowym", który prowadzi z Michałem Polem, Krzysztofem Stanowskim i Tomaszem Smokowskim. Ostatnio wziął udział w programie ostatniego z wymienionych jako gość programu "Mój pierwszy raz". To właśnie w nim zdradził informację o propozycji, która mogła zupełnie odmienić jego życie.

Z ostatniej chwili: Robert Lewandowski przeszedł kolejny test na koronawirusa. Poznaliśmy wynikiZ ostatniej chwili: Robert Lewandowski przeszedł kolejny test na koronawirusa. Poznaliśmy wynikiCzytaj dalej

Polsat mógł pożegnać gwiazdora już wcześniej

- Miałem ofertę, żeby poprowadzić klub. Miałem okazję rozmawiać z Adamem Mandziarą, był on bardzo blisko prezesa Bogusława Cupiała. Rozmawialiśmy o tym, czy bym nie chciał poprowadzić Wisły Kraków. To było dawno temu. Potem miałem propozycje popracowania w Legii na wysokim stanowisku. Później była propozycja Lechii Gdańsk. Ostatecznie się na to nie zdecydowałem - dodał Mateusz Borek.

Były gwiazdor Polsatu w końcu nie zdecydował się skorzystać z propozycji, choć dziś raczej nie żałuje swojej decyzji. Obecnie cieszy się on wręcz uwielbieniem ze strony fanów polskiego futbolu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilny apel do Polaków. Ważne informacje z południa Polski
  2. Od jutra nowe godziny robienia zakupów. Ważne zmiany, które dotkną wszystkich
  3. Nie tylko piłka nożna wraca do gry. Pojawił się pomysł na kontynuowanie NBA
  4. Były reprezentant Polski zdenerwował kibiców. Chce zarabiać więcej jak premier. Innymi pieniędzmi gardzi
  5. Były piłkarz gotuje się przed walką z Najmanem. "Pseduosportowiec. Będzie mu przykro, kiedy dostanie lanie"
  6. Już od sierpnia ruszają istotne zmiany w sklepach. Smartfon będzie teraz jeszcze bardziej potrzebny

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News